📢

Szukaj: Mieszkania Śląskie

259.000 zł

Na sprzedaż M-4 ul. Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie 54 metrowe na 4 piętrze przy ulicy Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie mieści się w ...

54 m² 4796.3 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

749.000 zł

Częstochowa, ul. Lipowa | Mieszkanie na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego apartamentu zlo...

100.15 m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

343411101

335.000 zł

Apartament z ogródkiem w nowym budownictwie

Sprzedaż | Śląskie | Zabrze

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na os.Zielona Dolina w Zabr...

38.34 m² 8737.61 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

+48 514 171 514

289.000 zł

M-4 ul. Turystyczna, Jastrzębie Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie M4 położone przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju, usytuowane na X piętrze w bloku po te...

55.7 m² 5188.51 zł/m² 3 pokoje 10 piętro

Mieszkania

235.000 zł

M-5 ul.mZielona, Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie M-5, niski blok, 4 piętro. ul. Zielona w Jastrzębiu-Zdroju. Okna PCV, duży balkon, do miesz...

64 m² 3671.88 zł/m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

378.000 zł

Na sprzedaż M-4 ul.Marusarzówny Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Kompleksowo wyremontowane M4 - 63 m², 10. piętro, ul. Marusarzówny, os. VI, Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż przestro...

63 m² 6000 zł/m² 3 pokoje 10 piętro

Mieszkania

289.000 zł

Na sprzedaż M-5 ul.Małopolska Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

--------------------SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA NA MNIEJSZE MIESZKANIE!!!------------------ Na sprzedaż mieszkanie M-5 o ...

63 m² 4587.3 zł/m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

350.000 zł

Częstochowa, Nowowiejskiego | Mieszkanie

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Częstochowie przy ul...

48.23 m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

571 322 774

1.250.000 zł

Komfortowy apartament o powierzchni 200m2

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy na sprzedaż niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 201,42 m², położone na...

201.42 m² 6205.94 zł/m² 6 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

129.000 zł

Na sprzedaż M-2 ul.Górnicza Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

OKAZJA! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem z widokiem na zieleń, położone w niskiej zabudowie na 2 piętrze w spokojne...

36 m² 3583.33 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

149.000 zł

Na sprzedaż M-3 ul.Juranda, Pszów

Sprzedaż | Śląskie | Pszów

Na sprzedaż mieszkanie M-3 o pow. 38,70 m2 położone na I piętrze w Pszowie przy ul. Juranda. Mieszkanie składa się ...

38.7 m² 3850.13 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

369.000 zł

ATRAKCYJNE MIESZKANIE 2 POK DO WEJŚCIA

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

Atrakcyjna oferta ! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m² z przestronnym ba...

32.9 m² 11215.81 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

359.000 zł

Na sprzedaż mieszkanie M-4, Jastrzębie-Zdrój.

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie typu M4 o powierzchni 60 m², w centrum miasta. Lokal składa si...

61 m² 5885.25 zł/m² 3 pokoje 8 piętro

Mieszkania

129.000 zł

Na sprzedaż M-2 ul.Górnicza Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

36 m² 3583.33 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

700.000 zł

Częstochowa, Małopolska | Apartament na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w Częstochowie przy u...

76 m² 3 pokoje

Mieszkania

343411101

1.300 zł

Wynajem M-3 ul.Zielona Jastrzebie-Zdrój

Wynajem | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Mieszkanie do wynajęcia typu M-3 przy ulicy Zielonej na szóstym piętrze. Odstępne 1300 zł+ok 800zł czynsz+media wg.zuż...

49 m² 26.53 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

359.000 zł

Na sprzedaż mieszkanie M-4, Jastrzębie-Zdrój.

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

61 m² 5885.25 zł/m² 3 pokoje 8 piętro

Mieszkania

568.453 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszk...

52.62 m² 10802.98 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

505.629 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

42.93 m² 11777.99 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook