1.300 zł
Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała
Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w ele...
27.4 m²
47.45 zł/m²
1 pokoje
1 piętro
6.500 zł
Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała
Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała Idealne na: szkołę tańca, cichą ...
218 m²
29.82 zł/m²
4 pokoje
2.700 zł
Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała
Nowoczesny lokal biurowy 57 m² z serwerownią i parkingiem - Bielsko-Biała, ul. Komorowicka 39 Do wynajęcia komforto...
57 m²
47.37 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
5.200 zł
Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała
Lokal biurowy do wynajęcia - 130 m² | 40 zł/m² | 5 200 zł miesięcznie Bielsko-Biała - Kamienica | funkcjonalna prz...
130 m²
40 zł/m²
3 pokoje
1.800 zł
Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała
Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie 3 lokale usługowo-biurowe w budynku z zab...
90 m²
20 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
2.700 zł
Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała
108 m²
25 zł/m²
5 pokoje
2 piętro
220.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała
Do sprzedania grunt w Bielsku-Białej składający się z dwóch działek o łącznej powierzchni 51 arów. Działki położo...
5151 m²
42.71 zł/m²
2.289.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała
Luksusowa rezydencja położona w najbardziej pożądanej części Bielska-Białej, przy ulicy Łowieckiej - pogranicze Kamien...
172.4 m²
13277.26 zł/m²
5 pokoje
440.040 zł
Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała
OFERTA NA BUDOWĘ DOMU PREFABRYKOWANEGO Z KERAMZYTU na działce u klienta Obszar działania: Bielsko-Biała ...
97.07 m²
4533.22 zł/m²
4 pokoje
2.100 zł
Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała
Na wynajem pięknie urządzony, z widokiem na las apartament 2-pokojowy pod Szyndzielnią. Doskonała lokalizacja czyni of...
37 m²
56.76 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
477.972 zł
Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała
Ta inwestycja to nowoczesne przedsięwzięcie deweloperskie usytuowane na zboczu wzgórza Trzy Lipki. Inwestycja zakład...
46.86 m²
10200 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
2.056.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała
Hanging Gardens Village - luksusowe apartamenty w Sun Valley Countryside EAST Ekskluzywna inwestycja w sercu półno...
85 m²
24188.24 zł/m²
2 pokoje
509073956
557.175 zł
Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała
Ta inwestycja to nowoczesne przedsięwzięcie deweloperska usytuowana na zboczu wzgórza Trzy Lipki. Inwestycja zakłada w...
58.65 m²
9500 zł/m²
3 pokoje
640.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała
Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,10 m² z dwoma balkonami i garażem | Zielona okolica | Wysoki parter Zapraszam...
61.1 m²
10474.63 zł/m²
3 pokoje
524.726 zł
Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała
Przedstawiamy Państwu inwestycję zlokalizowaną w centrum miasta z widokiem na nasze piękne góry. W najbliższym otoczen...
48.14 m²
10900 zł/m²
2 pokoje
4 piętro
594.090 zł
Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała
Apartamenty Pod Dębowcem to nowa inwestycja w Bielsku-Białej składająca się z 2 budynków w których znajdować się będzi...
42 m²
14145 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
503.139 zł
Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1-no pokojowe w Apartamentowcu w malowniczej dzielnicy Bielska-Białe...
42.61 m²
11808 zł/m²
1 pokoje
2 piętro
502.677 zł
Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała
Nowa jakość życia w sercu Bielska-Białej Centrum miasta na wyciągnięcie ręki, a wokół dziesiątki beskidzkich szl...
42.42 m²
11850 zł/m²
2 pokoje
466.830 zł
Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała
Inwestycja zaprojektowana na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki, które jest ulubionym miejscem spotkań, spacerów i s...
40.95 m²
11400 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
501.509 zł
Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała
Mieszkanie znajduje się w nowo powstałej inwestycji w centrum miasta z dużą różnorodnością infrastruktury miejskiej. W...
46.58 m²
10766.62 zł/m²
2 pokoje