📢

Szukaj: Mieszkania Śląskie

499.000 zł

Apartament z tarasem i garderobą

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zl...

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

737.000 zł

Nowoczesny apartament z tarasem - nowe bud.

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokaliz...

89.97 m² 8191.62 zł/m² 4 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem w nowym budownictwie

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem i garderobą

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem w nowym budownictwie

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

737.000 zł

Nowoczesny apartament z tarasem - nowe bud.

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

89.97 m² 8191.62 zł/m² 4 pokoje 3 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem i garderobą

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem w nowym budownictwie

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem w nowym budownictwie

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

275.000 zł

2-pokojowe mieszkanie przy Charlesa de Gaulle'a

Sprzedaż | Śląskie | Zabrze

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu przy ul.Charlesa de Gaulle’a. ...

56 m² 4910.71 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

+48 514 171 514

5.000 zł

Przestronny lokal do wynajęcia przy ul.Chopina

Wynajem | Śląskie | Gliwice

Oferujemy na wynajem reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m². Nieruchomość znajduje się na 1.piętrze zabytkowej kami...

131 m² 38.17 zł/m² 5 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

1.500 zł

Na wynajem M-3 ul.Kurpiowska

Wynajem | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Do wynajęcia mieszkanie z balkonem typu M-3 na ul. Kurpiowskiej w centrum Jastrzębia-Zdroju. Duży pokój z wyj...

43 m² 34.88 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

1.500 zł

Na wynajem M-3 ul.Kurpiowska

Wynajem | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

43 m² 34.88 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

249.000 zł

M-3 ul. Wrocławska, Jastrzębie Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie M-3 w centrum miasta, usytuowane na parterze przy ul. Wrocławskiej w Jastrzębiu Zdroju. Okna...

49 m² 5081.63 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

289.000 zł

M-4 ul. Turystyczna, Jastrzębie Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie M4 położone przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju, usytuowane na X piętrze w bloku po te...

55.7 m² 5188.51 zł/m² 3 pokoje 10 piętro

Mieszkania

289.000 zł

Na sprzedaż mieszkanie M-4 ul. św. Józefa, Rybnik

Sprzedaż | Śląskie | Rybnik

Na sprzedaż mieszkanie M-4 ul. św. Józefa w Rybniku, o pow. 54,20 m2, stanowiącego odrębną własność. Trzy pokoje, ...

54.2 m² 5332.1 zł/m² 3 pokoje 5 piętro

Mieszkania

395.000 zł

M-6 ul. Turystyczna, Jastrzębie Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż przestronne mieszkanie M-6, w układzie pokoi 2x2, starannie wykończone, o powierzchni 70 m², położone na ...

70 m² 5642.86 zł/m² 4 pokoje 7 piętro

Mieszkania

273.000 zł

M-6 , ul. Turystyczna , Jastrzębie Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż przestronne mieszkanie M-6, o powierzchni 71 m², położone na VIII piętrze, ul. Turystyczna w Jastrzębiu-Z...

71 m² 3845.07 zł/m² 4 pokoje 8 piętro

Mieszkania

220.000 zł

M-4 ul. Turystyczna, Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie M-4 ul. Turystyczna w Jastrzębiu-Zdroju. Trzy nieprzejściowe pokoje, kuchnia, łazienka razem z ...

55.7 m² 3949.73 zł/m² 3 pokoje 6 piętro

Mieszkania

299.000 zł

M-4 os. Księcia Władysława, Żory

Sprzedaż | Śląskie | Żory

Na sprzedaż mieszkanie M-4 na osiedlu Księcia Władysława w Żorach. Okna PCV, duży balkon, II piętro. Do mieszkania...

55.7 m² 5368.04 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook