60.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Poddębice
Na sprzedaż działki budowlane o <b>pow. ok. 1000 m2</b>, położone w spokojnej i malowniczej miejscowości <...
1086 m²
+48 793 000 555
120.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowo...
2000 m²
60 zł/m²
571 322 774
306.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn
5100 m²
60 zł/m²
571 322 774
454.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn
8100 m²
56.05 zł/m²
571 322 774
366.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn
6100 m²
60 zł/m²
571 322 774
255.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn
686 m²
371.72 zł/m²
571 322 774
240.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Radomsku, przy ul. Czyży...
2139 m²
112.2 zł/m²
343411101
85.000 zł
2000 m²
42.5 zł/m²
571 322 774
430.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w miejscow...
9900 m²
43.43 zł/m²
343411101
155.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 431 obręb Pajęczno zlokalizowanej...
1900 m²
81.58 zł/m²
571 322 774
3.150.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek inwestycyjnych nr 10/2, 10/3, 10/4, ...
9055 m²
347.87 zł/m²
571 322 774
60.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Siemkowice
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej zlokalizowanej w Siemkowicac...
10200 m²
5.88 zł/m²
571 322 774
14.000 zł
Do wynajęcia teren o <b>pow. ok 8000 m2</b> na Polesiu w okolicach al. Włókniarzy z własnym, niezależnym wja...
8000 m²
+48 793 000 555
1.000 zł
Do wynajęcia utwardzona działka o <b>pow. 400 m2</b>, położoną w pierwszej linii przy <b>ulicy Rokiciń...
400 m²
+48 793 000 555
2.500 zł
Do wydzierżawienia działka o<b> pow. 1100 m2</b> na Widzewie (os. Andrzejów) w okolicach ulicy Rokicińskiej....
1100 m²
+48 793 000 555
2.565.000 zł
Na sprzedaż działka gruntu o <b>pow. 1,7 ha</b> położona w miejscowości Smolice (gm. Stryków), tuż przy węźl...
17099 m²
+48 793 000 555
7.320.000 zł
Nieruchomość gruntowa o pow. <b>2,92 ha</b> położona w <b>Smolicach (gm. Stryków)</b> w bezpośre...
29280 m²
+48 793 000 555
11.500.000 zł
Na sprzedaż uzbrojony teren przemysłowy o pow. <b>3,93 ha</b> w Zgierzu (woj. łódzkie) z bocznicą kolejową.&...
39336 m²
+48 793 000 555
507.150 zł
Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane z <b>PnB</b> zlokalizowane w północno-wschodniej części mi...
1127 m²
+48 793 000 555
330.300 zł
734 m²
+48 793 000 555