📢

Działki Łódzkie

60.000 zł

Krępa gm. Poddębice - działki z WZ o pow. 1000 m2

Sprzedaż | Łódzkie | Poddębice

Na sprzedaż działki budowlane o <b>pow. ok. 1000 m2</b>, położone w spokojnej i malowniczej miejscowości &lt...

1086 m²

Działki

+48 793 000 555

120.000 zł

Trębaczew, ul. Łąkowa | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowo...

2000 m² 60 zł/m²

Działki

571 322 774

306.000 zł

Trębaczew | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn

5100 m² 60 zł/m²

Działki

571 322 774

454.000 zł

Trębaczew | Działki na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn

8100 m² 56.05 zł/m²

Działki

571 322 774

366.000 zł

Trębaczew | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn

6100 m² 60 zł/m²

Działki

571 322 774

255.000 zł

Działoszyn | Atrakcyjna działka narożna

Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn

686 m² 371.72 zł/m²

Działki

571 322 774

240.000 zł

Radomsko, Czyżykowa | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Radomsko

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Radomsku, przy ul. Czyży...

2139 m² 112.2 zł/m²

Działki

343411101

85.000 zł

Nowe Gajęcice | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Pajęczno

2000 m² 42.5 zł/m²

Działki

571 322 774

430.000 zł

Ożarów, gm. Mokrsko | Działki na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Mokrsko

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w miejscow...

9900 m² 43.43 zł/m²

Działki

343411101

155.000 zł

Pajęczno ul. Długa | Działka budowlana na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Pajęczno

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 431 obręb Pajęczno zlokalizowanej...

1900 m² 81.58 zł/m²

Działki

571 322 774

3.150.000 zł

Rychłowice, gm. Wieluń | Działki pod inwestycje

Sprzedaż | Łódzkie | Wieluń

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek inwestycyjnych nr 10/2, 10/3, 10/4, ...

9055 m² 347.87 zł/m²

Działki

571 322 774

60.000 zł

Siemkowice | Działki rolne na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Siemkowice

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej zlokalizowanej w Siemkowicac...

10200 m² 5.88 zł/m²

Działki

571 322 774

14.000 zł

Polesie - teren do wynajęcia 8000 m2

Wynajem | Łódzkie | Łódź

Do wynajęcia teren o <b>pow. ok 8000 m2</b> na Polesiu w okolicach al. Włókniarzy z własnym, niezależnym wja...

8000 m²

Działki

+48 793 000 555

1.000 zł

Widzew - działka do wynajęcia 400 m2 ul.Rokicińska

Wynajem | Łódzkie | Łódź

Do wynajęcia utwardzona działka o <b>pow. 400 m2</b>, położoną w pierwszej linii przy <b>ulicy Rokiciń...

400 m²

Działki

+48 793 000 555

2.500 zł

Widzew - działka do wynajęcia 1100 m2 kontenery

Wynajem | Łódzkie | Łódź

Do wydzierżawienia działka o<b> pow. 1100 m2</b> na Widzewie (os. Andrzejów) w okolicach ulicy Rokicińskiej....

1100 m²

Działki

+48 793 000 555

2.565.000 zł

Smolice gm. Stryków - działka inwestycyjna 1,7 ha

Sprzedaż | Łódzkie | Stryków

Na sprzedaż działka gruntu o <b>pow. 1,7 ha</b> położona w miejscowości Smolice (gm. Stryków), tuż przy węźl...

17099 m²

Działki

+48 793 000 555

7.320.000 zł

Smolice gm. Stryków - działka inwestycyjna 2,92 ha

Sprzedaż | Łódzkie | Stryków

Nieruchomość gruntowa o pow. <b>2,92 ha</b> położona w <b>Smolicach (gm. Stryków)</b> w bezpośre...

29280 m²

Działki

+48 793 000 555

11.500.000 zł

Teren 3,93 ha z bocznicą kolejową woj. łódzkie

Sprzedaż | Łódzkie | Zgierz

Na sprzedaż uzbrojony teren przemysłowy o pow. <b>3,93 ha</b> w Zgierzu (woj. łódzkie) z bocznicą kolejową.&...

39336 m²

Działki

+48 793 000 555

507.150 zł

Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1100 m2

Sprzedaż | Łódzkie | Łódź