📢

Szukaj: Domy Łódzkie

390.000 zł

Ożegów, ul. Leśna | Dom do własnej aranżacji

Sprzedaż | Łódzkie | Siemkowice

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie surowym zamknię...

114 m² 3421.05 zł/m² 5 pokoje

Domy

571 322 774

449.000 zł

Trębaczew, ul. Wyzwolenia | Dom na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w gminie Dzia...

160 m² 2806.25 zł/m² 6 pokoje

Domy

571 322 774

439.000 zł

Makowiska, ul. Radomszczańska | Dom na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Pajęczno

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowośc...

134 m² 3276.12 zł/m² 5 pokoje

Domy

571 322 774

450.000 zł

Działoszyn, ul. Częstochowska | Dom na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Działoszyn, prz...

140 m² 3214.29 zł/m² 6 pokoje

Domy

571 322 774

1.220.000 zł

Działoszyn | Dom wolnostojący na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Działoszyni...

264 m² 4621.21 zł/m² 5 pokoje

Domy

571 322 774

1.900.000 zł

Bukowce | Kompleks domów z basenem

Sprzedaż | Łódzkie | Pątnów

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu domów z prywatnym basenem - idealn...

174 m² 10919.54 zł/m² 5 pokoje

Domy

571 322 774

290.000 zł

Pajęczno, ul. Kościuszki | Dom na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Pajęczno

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Pajęcznie przy ul. Kościuszki - nr dz...

40 m² 7250 zł/m² 2 pokoje

Domy

571 322 774

6.000 zł

Julianów - do wynajęcia dom 300 m2 dwa garaże

Wynajem | Łódzkie | Łódź

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o <b>pow. 300 m2</b> zlokalizowany na Julianowie w okolicy <b>...

300 m² 4 pokoje

Domy

+48 793 000 555

6.000 zł

Julianów - dom o pow. 225 m2 garaż ul. Bema

Wynajem | Łódzkie | Łódź

Do wynajęcia dom wolnostojący o <b>pow. 225 m2</b> na Bałutach w sąsiedztwie <b>Parku Julianowskiego&l...

225 m² 5 pokoje

Domy

+48 793 000 555

20.000 zł

Bałuty / Rogi - dom na działalność o pow. 560 m

Wynajem | Łódzkie | Łódź

Do wynajęcia dom o charakterze rezydencjonalnym o <b>pow. 560 m</b>, położony w prestiżowej i spokojnej częś...

560 m² 9 pokoje

Domy

+48 793 000 555

7.700 zł

Radogoszcz - reprezentacyjny segment do wynajęcia

Wynajem | Łódzkie | Łódź

Do wynajęcia reprezentacyjny dom w zabudowie szeregowej o <b>pow. 220 m2</b>, idealny na siedzibę firmy lub ...

220 m² 7 pokoje

Domy

+48 793 000 555

6.000 zł

Julianów - do wynajęcia dom 300 m2 dwa garaże

Wynajem | Łódzkie | Łódź

300 m² 4 pokoje

Domy

+48 793 000 555

6.000 zł

Polesie - dom do wynajęcia gabinety / kwatery

Wynajem | Łódzkie | Łódź

Do wynajęcia nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej <b>270 m2</b> na Smulsku (zachodnia stron...

270 m² 6 pokoje

Domy

+48 793 000 555

17.000 zł

Ksawerów - dom do wynajęcia, garaż na 2 auta

Wynajem | Łódzkie | Ksawerów