📢

Szukaj: Domy Kujawsko-pomorskie

1.900.000 zł

Atrakcyjna posiadłość na Miedzyniu-2 nieruchomości

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Prezentujemy Państwu na sprzedaż posiadłość położoną na Miedzyniu W skład nieruchomości wchodzi dom o powierzch...

437.78 m² 4340.08 zł/m² 6 pokoje

Domy

52 3290390

930.000 zł

Dom z warsztatem i dużą działką 6370m2

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Białe Błota

Oferuję Państwu dom, pomieszczenie warsztatowo-magazynowe oraz dużą działkę. Dom znajduje się w Przyłękach koło By...

480 m² 1937.5 zł/m² 3 pokoje

Domy

52 3290390

480.000 zł

Dom 154 m2 z dwoma mieszkaniami - Królikowo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Królikowo

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 154 m2, usytuowany na działce o powierzchni 884 m2 w miejscowoś...

154 m² 3116.88 zł/m² 5 pokoje

Domy

52 3290390

915.000 zł

Przytulny dom rodzinny – Dobrcz, cisza i natura.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Dobrcz

Na sprzedaż nieruchomość z dwoma domami - Dobrcz, powiat bydgoski Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w ...

190 m² 4815.79 zł/m² 5 pokoje

Domy

523290390

399.000 zł

Dom 160m2 dobra inwestycja

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Barcin

Przedstawiam Państwu dom w Barcinie. Nieruchomość świetnie nadaje się pod inwestycje, księgowość, biuro rachunkowe, k...

160 m² 2493.75 zł/m² 6 pokoje

Domy

52 3290390

720.000 zł

DOM 100 m2 MAKSYMILIANOWO

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Osielsko

Dom wolnostojący typu bungalow położony w Maksymilianowie gmina Osielsko. Dom o pow. 100 m2 położony jest na p...

100 m² 7200 zł/m² 3 pokoje

Domy

52 3290390

1.950.000 zł

Wyjatkowa willa na Bielawkach

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż zabytkowa nieruchomość w stylu wizaż, położona w spokojnej dzielnicy willowej na Bielawkach, w pobliżu Un...

272 m² 7169.12 zł/m² 6 pokoje

Domy

52 3290390

1.450.000 zł

Budynek wielorodzinny na osiedlu Miedzyń

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż: Wyjątkowa okazja inwestycyjna w Bydgoszczy na ul. Maciaszka! Oferujemy budynek wielorodzinny z 2016 ro...

217 m² 6682.03 zł/m² 7 pokoje

Domy

52 3290390

1.700.000 zł

Nieruchomość komercyjna, idealna na prowadzenie działalności gospodarczej z możliwością zamieszkania na osiedlu Bartodzieje.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Nieruchomość komercyjna, idealna na prowadzenie działalności gospodarczej z możliwością zamieszkania na osiedlu Bart...

325 m² 5230.77 zł/m² 9 pokoje

Domy

52 3290390

849.000 zł

Можливість придбання іноземця

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Унікальна можливість!!!Будинок із чарівним садом - Нємч, престижне розташування поблизу БидгощаМаю честь представити уні...

114.7 m² 3 pokoje

Domy

798857340

449.000 zł

Dom i kawalerka z ogrodem. Aleksandrów Kujawski

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

!!! UWAGA !!!!!! DUŻA OBNIŻKA CENY !!!!!! TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Dom wolnostojący 150 mkw z kawalerką i pięknym ogrode...

150 m² 4 pokoje

Domy

510789893

850.000 zł

Rewelacyjny dom z dużą działką 947 mkw.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Rewelacyjny dom na dużej działce. Zapraszam! Atutem tego domu jest wyremontowany dom do zamieszkania w bajecznym stylu.D...

47 m² 2 pokoje

Domy

797231329

349.900 zł

* REZERWACJA! Dwa domy na jednej działce Rynarzewo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

dom w Rynarzewie | 123m2 | blisko S5 | szybki dojazd do Bydgoszczy | dwa mieszkania | duży garażSzukasz nieruchomości, k...

123.29 m² 5 pokoje

Domy

576477800

684.400 zł

Nowoczesny bliźniak 116 mkw w Laskowicach Pom.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

TYLKO U NAS !!!Nowoczesny bliźniak na sprzedaż - 116 mkw w Laskowicach Pomorskich.Na sprzedaż oferujemy nowoczesne miesz...

116 m² 5 pokoje

Domy

510789893

1.149.000 zł

Dom: dwa mieszkania i przestrzeń na działalność

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dom z potencjałem | 268,99 m² | 1044 m² działki | Żnin Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy komfort prywatnego domu ...

268.99 m² 8 pokoje