📢

Domy Bielsko-Biała Śląskie

2.289.000 zł

Luksusowa rezydencja położona w najbardziej pożądanej części Bielska-Białej, przy ulicy Łowieckiej - pogranicze Kamienicy i Wap

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Luksusowa rezydencja położona w najbardziej pożądanej części Bielska-Białej, przy ulicy Łowieckiej - pogranicze Kamien...

172.4 m² 13277.26 zł/m² 5 pokoje

Domy

440.040 zł

OFERTA NA BUDOWĘ DOMU PREFABRYKOWANEGO Z KERAMZYTU na działce u klienta Obszar działania: Bielsko-Biała + 60 km D

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

OFERTA NA BUDOWĘ DOMU PREFABRYKOWANEGO Z KERAMZYTU na działce u klienta Obszar działania: Bielsko-Biała ...

97.07 m² 4533.22 zł/m² 4 pokoje

Domy

Facebook
Facebook