📢

Szukaj: Lokale Śląskie

599.000 zł

Kłobuck, ul. Poprzeczna | Budynek biurowy

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się ze sprzedażą wyremontowanego budynku biurowego usytuowanego w K...

200 m² 2995 zł/m²

Lokale

571 322 774

420.000 zł

Kłobuck, ul. Śląska | Obiekt na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego obiektu użytkowego z zabudow...

735 m² 571.43 zł/m² 1 piętro

Lokale

571 322 774

3.500 zł

Duży lokal pod usługi.

Wynajem | Śląskie | Godów

<b><i>Szukasz dużego lokalu pod różnego rodzaju usługi, położonego w ustronnym miejscu? Jeżeli tak, to ta of...

160 m²

Lokale

1.500 zł

Budynek usługowo - handlowy przy głównej drodze.

Wynajem | Śląskie | Czerwionka-Leszczyny

<i><b>Przedmiotem najmu jest budynek handlowo - usługowy położony w Stanowicach przy ulicy Zwycięstwa (obok ...

90 m²

Lokale

2.980.000 zł

Prosperujący pensjonat w Wiśle.

Sprzedaż | Śląskie | Wisła

<b><i>Przedmiotem sprzedaży jest prosperujący pensjonat w Wiśle, położony nad potokiem.</i></b>N...

689 m²

Lokale

3.990.000 zł

Budynek (klinika oraz dom) w dobrej lokalizacji.

Sprzedaż | Śląskie | Żory

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, która służy obecnie jako klinika oraz dom do zamieszkania.Budynek o łącznej pow...

506 m²

Lokale

5.000 zł

Przestronne biuro/kancelaria do wynajęcia

Wynajem | Śląskie | Gliwice

Oferujemy na wynajem reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m2. Nieruchomość usytuowana jest na 1.piętrze zabytkowej k...

131 m² 38.17 zł/m² 5 pokoje 1 piętro

Lokale

+48 514 171 514

8.900 zł

Stylowy lokal gastronomiczny do wynajęcia

Wynajem | Śląskie | Gliwice

Lokal gastronomiczny na Gliwckiej Starówce...

147 m² 60.54 zł/m²

Lokale

+48 508 343 406

73.000 zł

Na sprzedaz garaż murowany ul.Katowicka

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż garaż przy ulicy Katowickiej, murowany w bardzo poszukiwanej lokalizacji. Wolny od zaraz. Polecamy i za...

16 m² 4562.5 zł/m²

Lokale

75.000 zł

Na sprzedaż garaż ul.Karola Miarki, Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż garaż murowany z kanałem 16,83m2. przy ulicy Karola Miarki w Zdroju. Polecamy. Pośrednik odpowiedzialny ...

16.8 m² 4464.29 zł/m²

Lokale

2.250.000 zł

HALA|SOSNOWIEC|2 250 000 ZŁ| NIE PODLEGA VAT

Sprzedaż | Śląskie | Sosnowiec

Hala, Budynek Użytkowy, Sosnowiec, ul. Nowopogońska Cena: 2 250 000 zł. Powierzchnia Hali: 1 202 m². Działka: 1 76...

1202 m² 1871.88 zł/m²

Lokale

4.800.000 zł

Kamienica rynek w Żywcu - inwestycja

Sprzedaż | Śląskie | Żywiec

*zdjęcia należą do właściciela oferty NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W RYNKU W ŻYWCU PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU ...

471 m² 10191.08 zł/m² 7 pokoje

Lokale

Facebook
Facebook