📢

Ogłoszenia

349.000 zł

Mieszkania po generalnym remoncie

Sprzedaż | Pomorskie

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedać trzy mieszkania po generalnym remoncie w Tcze...

38.25 m² 2 pokoje

Mieszkania

728713127

65.000 zł

Działka "ROD" Myślęcinek

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Domek drewniany, działka 400m2, kanalizacja.Kontakt Andrzej Marczak Telefon 608 170 066Na sprzedaż działka ROD " Ustroni...

400 m²

Działki

608170066

240.000 zł

Mieszkanie na sprzedaż-Susz

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Mieszkanie do remontu w centrum Susza - świetna inwestycja!Lokalizacja: Piastowska, Susz - blisko centrum✅ Powierzchnia:...

49.05 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

513383034

370.000 zł

Piękne mieszkanie w Iławie, ul. Odnowiciela

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć się jak u siebie - to ta oferta jest właśnie dla Cieb...

41.71 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

513383034

220.000 zł

Mieszkanie do własnej aranżacji | Lubin

Sprzedaż | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament"Ewelina Gruszczyńska 573 087 693                   Mieszkanie 2 pokoje /Lubin/ Od zaraz  Do sp...

36.3 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

573087693

14.000 zł

Lokal usługowo-biurowy, 170 m², Zabłocie, parter

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Lokal usługowo-biurowy / 170 m² / Zabłocie / parter / witryny / 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronny lokal ...

170 m² 82.35 zł/m²

Lokale

4.900 zł

Lokal usługowy w sercu Krakowa – Karmelicka

Wynajem | Małopolskie | Kraków

ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Lokal znajduje się przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej pre...

57 m² 85.96 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Lokale

16.800 zł

Powierzchnie biurowe, szkolne na Starym Mieście

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia powierzchnie biurowe, szkolne lub do innego zagospodarowania przy ul. Batorego w Krakowie (Stare Miasto)....

210 m² 80 zł/m² 2 piętro

Lokale

8.700 zł

Grzegórzki – ul. Dąbska | Lokal 109 m² na wynajem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY W ofercie do wynajęcia przestronny, świetnie położ...

109 m² 79.82 zł/m²

Lokale

598.000 zł

Widokowa działka rolno-budowlana 30 arów

Sprzedaż | Małopolskie | Lednica Górna

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o łącznej powierzchni 30,03 ar, położona w malowniczej miejscowości Ledn...

3003 m² 199.13 zł/m²

Działki

420.000 zł

Lokal użytkowy / 22 m² / Lubicz / centrum

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 22 m², położony w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Lubicz - w bezpośrednim są...

22.1 m² 19004.52 zł/m² -1 piętro

Lokale

415.000 zł

Działka budowlana w Maciejowicach 13ar

Sprzedaż | Małopolskie | Maciejowice

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1300 m², położona w miejscowości Maciejowice, w gminie Kocmyrz...

1300 m² 319.23 zł/m²

Działki

8.500 zł

Dom do wynajęcia - Swoszowice

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia wyjątkowy dom w Swoszowicach Do wynajęcia komfortowy dom w Krakowie - Swoszowicach o powierzchn...

180 m² 47.22 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.995.000 zł

Dom w Wieliczce - wysoki standard - taras - ogród

Sprzedaż | Małopolskie | Wieliczka

Na sprzedaż komfortowy, solidnie wybudowany dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m², położony na dużej, zagospodarow...

220 m² 9068.18 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.450.000 zł

Dom bliźniak / 141 m² / działka 600 m² / Zelczyna

Sprzedaż | Małopolskie | Zelczyna

Dom bliźniak / 141 m² / działka 600 m² / Zelczyna / ogród / garaż / klimatyzacja / gotowy do zamieszkania Układ i p...

141 m² 10283.69 zł/m² 5 pokoje

Domy

630.000 zł

SWOSZOWICE, DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, 3 POK

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

SWOSZOWICE - MYŚLENICKA Oferujemy do sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90.6 m2, na którą skł...

90.6 m² 6953.64 zł/m² 3 pokoje

Domy

2.200 zł

Umeblowane 2pok z balkonem, TV + Netflix

Wynajem | Małopolskie | Kraków

ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować mies...

36 m² 61.11 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook