📢

Ogłoszenia

14.000 zł

Lokal usługowo-biurowy, 170 m², Zabłocie, parter

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Lokal usługowo-biurowy / 170 m² / Zabłocie / parter / witryny / 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronny lokal ...

170 m² 82.35 zł/m²

Lokale

4.900 zł

Lokal usługowy w sercu Krakowa – Karmelicka

Wynajem | Małopolskie | Kraków

ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Lokal znajduje się przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej pre...

57 m² 85.96 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Lokale

16.800 zł

Powierzchnie biurowe, szkolne na Starym Mieście

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia powierzchnie biurowe, szkolne lub do innego zagospodarowania przy ul. Batorego w Krakowie (Stare Miasto)....

210 m² 80 zł/m² 2 piętro

Lokale

8.700 zł

Grzegórzki – ul. Dąbska | Lokal 109 m² na wynajem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY W ofercie do wynajęcia przestronny, świetnie położ...

109 m² 79.82 zł/m²

Lokale

598.000 zł

Widokowa działka rolno-budowlana 30 arów

Sprzedaż | Małopolskie | Lednica Górna

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o łącznej powierzchni 30,03 ar, położona w malowniczej miejscowości Ledn...

3003 m² 199.13 zł/m²

Działki

420.000 zł

Lokal użytkowy / 22 m² / Lubicz / centrum

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 22 m², położony w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Lubicz - w bezpośrednim są...

22.1 m² 19004.52 zł/m² -1 piętro

Lokale

415.000 zł

Działka budowlana w Maciejowicach 13ar

Sprzedaż | Małopolskie | Maciejowice

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1300 m², położona w miejscowości Maciejowice, w gminie Kocmyrz...

1300 m² 319.23 zł/m²

Działki

8.500 zł

Dom do wynajęcia - Swoszowice

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia wyjątkowy dom w Swoszowicach Do wynajęcia komfortowy dom w Krakowie - Swoszowicach o powierzchn...

180 m² 47.22 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.995.000 zł

Dom w Wieliczce - wysoki standard - taras - ogród

Sprzedaż | Małopolskie | Wieliczka

Na sprzedaż komfortowy, solidnie wybudowany dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m², położony na dużej, zagospodarow...

220 m² 9068.18 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.450.000 zł

Dom bliźniak / 141 m² / działka 600 m² / Zelczyna

Sprzedaż | Małopolskie | Zelczyna

Dom bliźniak / 141 m² / działka 600 m² / Zelczyna / ogród / garaż / klimatyzacja / gotowy do zamieszkania Układ i p...

141 m² 10283.69 zł/m² 5 pokoje

Domy

630.000 zł

SWOSZOWICE, DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, 3 POK

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

SWOSZOWICE - MYŚLENICKA Oferujemy do sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90.6 m2, na którą skł...

90.6 m² 6953.64 zł/m² 3 pokoje

Domy

2.200 zł

Umeblowane 2pok z balkonem, TV + Netflix

Wynajem | Małopolskie | Kraków

ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować mies...

36 m² 61.11 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

2.900 zł

2 pokoje / osobna kuchnia / Przewóz – Płaszów

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - ...

54.68 m² 53.04 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.600 zł

Wynajmę 3-pok, doskonała lokalizacja

Wynajem | Małopolskie | Kraków

PODGÓRZE - REJON CENTRUM HANDLOWEGO "BONARKA", PIĘTRO DOMU , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lok...

67 m² 38.81 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

2.500 zł

Wynajmę 3-pok z balkonem, zwierzęta ok

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m 2 na ostatnim (czwartym) piętrze (bez windy) na Osiedlu Tysiąc...

57 m² 43.86 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

2.500 zł

2-pok, ul. Królewska, parking dla mieszkańców

Wynajem | Małopolskie | Kraków

ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY KRÓLEWSKA - KROWODRZA / u zbiegu ulic Królewskiej i Kazimi...

55 m² 45.45 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

2.650 zł

3-pok z garażem, balkon - dla rodziny

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni blisko 53 m 2 położone w spokojnej dzielnicy Podgórze Duchackie - Kurd...

52.7 m² 50.28 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook