📢

Ogłoszenia

3.600 zł

Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy na I piętrze o <b>pow. 90 m2</b> w północno-wschodniej części Pabia...

90 m² 1 piętro

Lokale

+48 793 000 555

329.000 zł

3 pokojowe/50 m2/Rynek

Sprzedaż | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament"Przemysław Gliński603 868 712Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Do sprzedaży 3 pokojowe mie...

50.02 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

603868712

420.000 zł

Dwa pokoje osiedle Enklawa w centrum Radomia.

Sprzedaż | Mazowieckie | Radom

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 47,13 m2 (stan deweloperski) na czwartym piętrze w nowym czteropiętrowym bloku wraz z...

47.13 m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

814421079

300.000 zł

Działka budowlana Skórka

Sprzedaż | Wielkopolskie

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ - SKÓRKA - GMINA KRAJENKANa sprzedaż działka o powierzchni 2600 m² zlokalizowana z cichej części Skó...

2600 m²

Działki

573098565

950.000 zł

Gospodarstwo około 2 ha w Łazanach gm.Biskupice

Sprzedaż | Małopolskie | Łazany

Do sprzedania gospodarstwo o pow.około 2 ha z rozpoczętą budową/ przyziemie zaadoptowane do zamieszkania/.Powierzchnia ...

19900 m² 47.74 zł/m²

Działki

650.000 zł

Gospodarstwo około 1,5 ha w Łazanach gm.Biskupice

Sprzedaż | Małopolskie | Łazany

Do sprzedania gospodarstwo o pow.około 1,5 ha z rozpoczętą budową/ przyziemie zaadoptowane do zamieszkania/.Powierzchni...

15200 m² 42.76 zł/m²

Działki

1.350.000 zł

Dla rodziny z możliwością prowadzenia usług

Sprzedaż | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow  513 383 108                                               PRZESTRONNY DLA RODZ...

267.65 m² 9 pokoje

Domy

513383108

522.500 zł

Dziłka budowlana - leśna z warunkami zabudowy.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Wielgie

Na sprzedaż: Malownicza działka budowlana z warunkami zabudowy - gm. Wielgie, powiat lipnowski Biuro Domator ...

5500 m² 95 zł/m²

Działki

523290390

899.000 zł

Budynek z WZ na rozbudowę w Brzesku.

Sprzedaż | Małopolskie | Brzesko

Do sprzedania nieruchomość w Brzesku,zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym ,posiadająca WZ na przebudowę i ro...

180 m² 4994.44 zł/m² 6 pokoje

Domy

909 zł

Mokotów: lokal biurowy 23,40m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 23,40 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolic...

23.4 m² 1 piętro

Lokale

731321117

704 zł

Mokotów: lokal biurowy18,14m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.18,14 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicac...

18.14 m² 4 piętro

Lokale

731321117

531 zł

Mokotów: lokal biurowy 13,69 m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.13,69 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicac...

13.69 m² 1 piętro

Lokale

731321117

319.000 zł

Duże mieszkanie 97,4 m2/blisko centrum/Garaż

Sprzedaż | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament"Krzysztof Naskręt513 383 154                OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !           ...

97.4 m² 2 pokoje

Mieszkania

513383154

3.600 zł

3 pokoje, 68m², ogród, garaż, Bronowice

Wynajem | Małopolskie | Kraków

3 pokoje, 68m², ogród, garaż, Bronowice, spokojna okolica Komfort, przestrzeń i prywatny ogród - idealne miejsce...

68 m² 52.94 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

725.000 zł

Krowodrza Litewska mieszkanie do remontu III p.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

* część zdjęć stanowi wizualizację i jest propozycją aranżacji mieszkania po remoncie KROWODRZA - ŁOBZÓW UL. L...

46.38 m² 15631.74 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

495.000 zł

Mieszkanie 3-pokojowe Dobczyce

Sprzedaż | Małopolskie | Dobczyce

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na osiedlu Piastowskim w Dobczycach. ...

63 m² 7857.14 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

640.000 zł

Balkon, blisko tramwaj,dwa pokoje do remontu

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

*cześć zdjęć w jasnych, beżowych kolorach stanowi wizualizację i jest propozycją na aranżację po remoncie MIES...

52 m² 12307.69 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

82.000 zł

działka 1000 m² z WZ w Aleksandrowie Kujawskim

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Aleksandrów Kujawski

Na sprzedaż działka 1003 m² z Warunkami Zabudowy w Aleksandrowie Kujawskim! Marzysz o budowie własnego domu ...

1003 m² 81.75 zł/m²

Działki

733 510 054

45.000 zł

DZIAŁKA ROD NA SPRZEDAŻ WIOSENKA RYBNICA

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową Działkę Rod w Ogrodzie Działkowym "WIOSENKA " we Włocławku ...

294 m² 153.06 zł/m²

Działki

733 510 054

355.000 zł

Arkadia Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę w Lubaniu - idealną inwestycję pod zabudowę mieszkaniową! LINK DO PREZE

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lubanie

Arkadia Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę w Lubaniu - idealną inwestycję pod zabudowę mieszkaniową! LIN...

6427 m² 55.24 zł/m²

Działki

533 510 412

Facebook
Facebook