📢

Ogłoszenia

9.065 zł

Mokotów: lokal biurowy 156,30 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 156,30 m2, na 5 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na...

156.3 m² 5 piętro

Lokale

731321117

799.000 zł

Nowoczesny dwupoziomowy segment z ogródkiem

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż - nowoczesny, dwupoziomowy lokal mieszkalny z ogródkiem (tarasem) o powierzchni użytkowej 123,63 m² + ogród ...

123.63 m² 4 pokoje

Mieszkania

519676825

1.902 zł

Mokotów: lokal biurowy 24,11 m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.24,11 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolic...

24.11 m² 2 piętro

Lokale

731321117

369.000 zł

ATRAKCYJNE MIESZKANIE 2 POK DO WEJŚCIA

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

Atrakcyjna oferta ! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m² z przestronnym ba...

32.9 m² 11215.81 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

1.635.000 zł

Działka przemysłowa / usługowa 1.18 ha.

Sprzedaż | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament"Krzysztof Naskręt513 383 154                   OFERTA DOSTĘPNA TYLKKO W NASZYM BIURZE !!!OKAZJ...

10900 m²

Działki

513383154

399.000 zł

4 pokojowe mieszkanie. osiedle lotnisko

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe - Grudziądz, os. Lotnisko, ul. KustroniaNa sprzedaż komfortowe i funkcjon...

77.19 m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

513383142

190.000 zł

Działka budowlana o pow. 1596 m2 Krzeszów, gm. Stryszawa. Widokowa działka położona w malowniczym Krzeszowie w okoli

Sprzedaż | Małopolskie | Stryszawa

Działka budowlana o pow. 1596 m2 Krzeszów, gm. Stryszawa. Widokowa działka położona w malowniczym Krzeszowie w ok...

1596 m² 119.05 zł/m²

Działki

3.499.000 zł

Budynek z potencjałem inwestycyjnym.

Sprzedaż | Pomorskie

Budynek z potencjałem inwestycyjnym o przeznaczeniu usługowo-mieszkalnym o pow. 575,21 m2 w Chojnicach.Na sprzedaż budyn...

575.21 m² 1 piętro

Lokale

519676825

345.000 zł

Działka budowlana z prądem, wodą i ogrodzeniem 15a

Sprzedaż | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament"Krzysztof Naskręt513 383 154                         OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE !        Atr...

1502 m²

Działki

513383154

129.000 zł

Na sprzedaż M-2 ul.Górnicza Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

OKAZJA! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem z widokiem na zieleń, położone w niskiej zabudowie na 2 piętrze w spokojne...

36 m² 3583.33 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

599.000 zł

2 pokoje z garderobą, klimatyzacja, budynek 2005 r.

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

<b>English version below</b>REZERWACJA Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie z loggią | ul. PoleskaNa sprzedaż...

53.58 m² 2 pokoje 7 piętro

Mieszkania

390.000 zł

Ożegów, ul. Leśna | Dom do własnej aranżacji

Sprzedaż | Łódzkie | Siemkowice

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie surowym zamknię...

114 m² 3421.05 zł/m² 5 pokoje

Domy

571 322 774

750.000 zł

Iwanowice Duże | Dom do własnej aranżacji

Sprzedaż | Śląskie | Opatów

175.24 m² 4279.84 zł/m² 4 pokoje

Domy

571 322 774

250.000 zł

Częstochowa, ul. Główna | Dom na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Częstochowi...

100 m² 2500 zł/m²

Domy

571 322 774

1.320 zł

Śródmieście: lokal biurowy 22m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

blisko stacji Metro Politechnika---------------------------------------------------Warszawa- Do wynajęcia: klimatyzowany...

22 m² 3 piętro

Lokale

731321117

1.548 zł

Mokotów: lokal biurowy 19,63m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,63 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gag...

19.63 m² 3 piętro

Lokale

731321117

1.083 zł

Wola: lokal biurowy 18,05m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.18,05 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w ...

18.05 m² 4 piętro

Lokale

731321117

1.271 zł

Wola: lokal biurowy 19,25m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.19,25 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w ...

19.25 m² 3 piętro

Lokale

731321117

257.421 zł

Wyjątkowa działka w Więckowy.

Sprzedaż | Pomorskie

TYLKO W NASZYM BIURZE - wyjątkowa działka z potencjałem! Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 4857 mkw, po...

4857 m²

Działki

728768624

110.000 zł

TYLKO U NAS!Miejsce na Twój dom 5 minut od centrum

Sprzedaż | Pomorskie

DZIAŁKA BUDOWLANA I 5 MINUT OD CENTRUM MIASTA I  Z WARUNKAMI ZABUDOWYMam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położ...

940 m²

Działki

728746549