📢

Ogłoszenia

760 zł

Lokal na wynajem w atrakcyjnej cenie Centrum

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Biuro Nieruchomości Arkadia prezentuje na wynajem Lokal usługowo-biurowy o powierzchni 26m 2 w budynku usługowo-han...

26 m² 29.23 zł/m² 2 piętro

Lokale

533 510 070

650.000 zł

Dom wolnostojący/Chocianowiec/Dolnośląskie

Sprzedaż | Dolnośląskie

Nieruchomości Apartament"Jolanta Żelichowska797 231 625                Dom wolnostojący z dużą działką - idealny do włas...

185 m² 5 pokoje

Domy

797231625

6.500 zł

Lokal usługowy ,500 m2 w Centrum z parkingiem

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

LOKAL USŁUGOWY , DWUPIĘTROWY W CENTRUM Z WŁASNYM PARKINGIEM Oferujemy na wynajem lokal dwupiętrowy, położ...

500 m² 13 zł/m²

Lokale

533 510 070

2.000 zł

niewielki dom na wynajem , 2 pokoje Zazamcze

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem niewielki dom z 4 miejscami noclegowymi idealny dla studentów, pracownik...

70 m² 28.57 zł/m² 2 pokoje

Domy

533 510 070

1.200 zł

Mieszkanie na wynajem – Włocławek, Centrum

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,95 m² (powierzchnia użytkowa 44,7 m² ) zlokalizo...

44.7 m² 26.85 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533 510 412

1.250 zł

Wynajem 2 pokoje , Zazamcze

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2 -pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zazamcze , na 7 piętrze w bloku...

38 m² 32.89 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 070

1.250 zł

2 pokoje na Zazamczu , 1 piętro

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2 -pokojowe mieszkanie położone na osiedlu ...

37 m² 33.78 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 070

1.200 zł

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² , położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Kazimierza

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² , położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Kazim...

38 m² 31.58 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

533 510 412

1.300 zł

2-Pokojowe mieszkanie/Zazamcze/WYNAJEM

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w wieżowcu.Osiedle Zazamcze ...

33 m² 39.39 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533 510 093

399.000 zł

2 pokoje na parterze 55 m2 z balkonem, Sródmieście

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 2-pokojowe mieszkanie . znajdujące się na parterze w bloku...

55.12 m² 7238.75 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 070

220.000 zł

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z garażem!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? To oferta właśnie dla Ciebie! Arkadia n...

56.55 m² 3890.36 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 093

790.000 zł

3 pok z balkonem ul. Mała Góra.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,67 m², zlok...

53.67 m² 14719.58 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

849.999 zł

2pok 43 m2 +atresole 20 min spacerem od Rynku

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

KRAKÓW- KROWODRZA/ŁOBZÓW UL. SPOKOJNA DOSKONAŁA LOKALIZACJA 15/20 MIN SPACERKIEM OD RYNKU GŁ...

43 m² 19767.42 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.090.000 zł

3 pok z osobną kuchnią - Rydlówka

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

3 -pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w świetnej lokalizacji - ul. Rydlówka, Podgórze Na sprzedaż wyjątkowo fun...

63.5 m² 17165.35 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

105.000 zł

Działki blisko natury! Wiśniewa koło Sępólna!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działka budowlana w Wiśniewie, koło Sępólna Krajeńskiego! Warunki zabudowy! Cicha i spokojna okolica! Oferujemy na sprze...

1419 m²

Działki

576668300

425.000 zł

Dom na dużej działce w pobliżu jezior!

Sprzedaż | Pomorskie

Dom z dużą działką blisko jezior i lasów!Nieruchomości Apartament przedstawiają dom wolnostojący o pow. użytkowej 61,20 ...

61.2 m² 2 pokoje

Domy

533844870

75.000 zł

Działki budowlane w Wiśniewie w okolicy Sępólna!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działka budowlana w Wiśniewie, koło Sępólna Krajeńskiego! Warunki zabudowy! Cicha i spokojna okolica! Na sprzedaż działk...

985 m²

Działki

576668300

325.000 zł

Tylko u Nas! Dom 1,5 km od jeziora!

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Nieruchomości Apartament przedstawiają dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 79,42 m², położony na zadban...

79.42 m² 3 pokoje

Domy

533844870

1.152.000 zł

Działka Inwestycyjna, WZ Mieszkalno-Usługowe

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Działka inwestycyjna 3 000 m² - Iława, ul. Ziemowita - WZ E-MNU13 - Media - FV 23% + możliwość dokupienia działek sąsied...

3000 m²

Działki

510789934

1.700 zł

2 pokoje w Ujściu, mile widziane firma

Wynajem | Wielkopolskie

OFERTA WYNAJMU MIESZKANIADwupokojowe w samym centrum UjściaBartosztel. 573 094 074 Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe...

65 m² 2 pokoje

573094074