📢

Ogłoszenia

339.000 zł

Kraków,Centrum B, słoneczny pokój+kuchnia!

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Kraków, pokój z kuchnią 27 m 2 , Centrum B Sprzedam 1-pok. mieszkanie na os. Centrum B, 5.piętro ...

27 m² 12555.56 zł/m² 1 pokoje 5 piętro

Mieszkania

595.000 zł

2 pok. | Zielona okolica | Piwnica

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie - os. Kalinowe Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 46,85...

46.85 m² 12700.11 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

1.430.000 zł

Prężnie działający pensjonat w Kątach Rybackich

Sprzedaż | Pomorskie

Ofertą sprzedaży jest prężnie działający pensjonat z własną marką i gronem stałych klientów, położony w malowniczej miej...

202 m² 10 pokoje

Domy

510789935

9.200 zł

Zakopiańska, idealny na siedzibę firmy.

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia - budynek biurowy przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie Do wynajęcia funkcjonalny, trzykondygnacyjny bud...

240 m² 38.33 zł/m²

Lokale

+48 512 532 892

210.000 zł

Działka budowlana-Mała Huta

Sprzedaż | Podlaskie

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...

936 m²

Działki

577 571 576

640.000 zł

Mieszkanie Inwestycyjne Białystok

Sprzedaż | Podlaskie | Białystok

82 m² 5 pokoje 4 piętro

Mieszkania

576070703

299.900 zł

Duże 3 pokojowe mieszkanie z murowanym garażem

Sprzedaż | Lubuskie

Nieruchomości Apartament"Mikołaj Krzyżosiak513 383 116      Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Na sprzedaż przestronn...

126.7 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

513383116

649.000 zł

3 pokoje | Parter | cicha okolica

Sprzedaż | Podlaskie | Białystok

62.8 m² 3 pokoje

Mieszkania

+48735870707

1.980 zł

Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo

Wynajem | Łódzkie | Łódź

Do wynajęcia ogrzewany<b> magazyn z pow. biurową </b>o ogólnej<b> pow. 66 m2</b> w sąsiedztwiere...

66 m²

Lokale

+48 793 000 555

1.239 zł

Lokal biurowy 25,29 m² na wynajem| Mokotów | BEZ PROWIZJI

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 25,29 m, położony na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (<...

25.29 m² 2 piętro

Lokale

731321117

2.828 zł

Śródmieście: lokal biurowy 112m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.112 m2 na warszawskim Śródmieściu, na 1 piętrze w budynku biurowym blisk...

112 m² 1 piętro

Lokale

731321117

3.630 zł

Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo

Wynajem | Łódzkie | Łódź

Do wynajęcia ogrzewana <b>hala warsztatowa / magazyn z biurami </b>o ogólnej<b> pow. 121 m2</b> ...

121 m²

Lokale

+48 793 000 555

169.000 zł

Mieszkanie 1-pokojowe 28,5 m² z windą

Sprzedaż | Podlaskie

28.5 m² 1 pokoje 5 piętro

Mieszkania

577112912

465.000 zł

4 pokoje w super lokalizacji

Sprzedaż | Podlaskie | Białystok

72 m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

787080805

117.392 zł

Działki budowlane z war. zab. w Białachowie

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż działki budowlane w Białachowie - wieś kociewska, woj. pomorskie Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurz...

1276 m²

Działki

728768624

439.000 zł

3 pokoje z balkonem, Osiedle Młodych 52m2

Sprzedaż | Dolnośląskie | Świdnica

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni <b>52,42 m2</b>, położone na <b>Osiedl...

52.42 m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

848.000 zł

3 pok z osobną kuchnią - 29 Listopada.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Oferujemy do sprzedania ustawne, przytulne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem znajdujące się przy al. 29 List...

49.68 m² 17069.24 zł/m² 3 pokoje 8 piętro

Mieszkania

1.590.000 zł

Na sprzedaż działka budowlano-rolna Jastrzębie-Zdr

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 7,9006 ha, położona w jednej z najbardziej urokliwyc...

79443 m² 20.01 zł/m²

Działki

380.000 zł

Bielsk Podlaski 2 pokoje nowe budownictwo

Sprzedaż | Podlaskie

45 m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

575677993

1.148.000 zł

Czteropoziomowy dom z klatką schodową.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Dom z potencjałem w zielonym Bieżanowie - przestrzeń, możliwości, inwestycja Szukasz miejsca, które ...

180 m² 6377.78 zł/m² 6 pokoje

Domy

Facebook
Facebook