📢

Ogłoszenia

234.396 zł

30 mkw, taras, miejsce parkingowe. Centrum Rypina

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 30,64 mkw z tarasem.Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,64 mkw z tarasem położone ...

30.64 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

510789893

230.000 zł

Mieszkanie z potencjałem – kamienica, centrum

Sprzedaż | Lubuskie

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,70 m², usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy, zlokalizowanej w ścisłym centr...

73.7 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

513383006

710 zł

Wyjątkowa część kamienicy z dużym ogrodem - jak dm

Sprzedaż | Dolnośląskie

Nieruchomości Apartament"Jolanta Żelichowska797 231 625      Wyjątkowa część kamienicy z dużym ogrodem - jak w domu. Na ...

170.11 m² 5 pokoje

Domy

797231625

370.000 zł

Skrzeszewo – dom w cenie mieszkania!

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 836 m² w malowniczym Skrzeszewie (gmina Żukowo) - w otoczeniu lasów, ...

65 m² 3 pokoje

Domy

728767962

4.500 zł

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe parter z dużym ogródkiem i tarasem. ul Wiązana.Mieszkanie nowe wszystkie meble i sprzęt AGD nowe.

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe parter z dużym ogródkiem i tarasem. ul Wiązana.Mieszkanie nowe wszystkie meble i sprzęt AG...

80 m² 3 pokoje

Mieszkania

501-724-826

1.006.314 zł

Nowe lokale pod działalność, Fabryczna

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie lokale usługowe pod działalność- Fabryczn...

74.55 m² 13498.51 zł/m² 1 pokoje

Lokale

2.500 zł

Lokal 45 m. kw, biuro/ usługi, Gaj/Armii Krajowej

Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław

Apartament przystosowany dla firmy pod lekką działalność biurową. Idealny pod działalność księgową, marketingową etc. ...

45.01 m² 55.54 zł/m² 2 pokoje 5 piętro

Lokale

220.000 zł

9 działek pod lasem, obrzeża Środy Śląskiej

Sprzedaż | Dolnośląskie | Jastrzębce

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży 9 działek ...

3541 m² 62.13 zł/m²

Działki

1.390.000 zł

Szereg,ogród,dwa m.postojowe,do zamieszkania

Sprzedaż | Dolnośląskie | Długołęka

Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości Wrocław. Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytk...

99.58 m² 13958.63 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.250.000 zł

Bliżniak deweloperski, ogród, idealny dla rodziny

Sprzedaż | Dolnośląskie | Kobierzyce

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż Wrocław / ...

162.85 m² 7675.78 zł/m² 6 pokoje

Domy

849.000 zł

Dom w otoczeniu zieleni,garaż, 120 m.kw

Sprzedaż | Dolnośląskie | Skarszyn

Bez podatku PCC. Zakończenie prac - kwiecień/maj 2026r. BESTATE Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o ...

119.96 m² 7077.36 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.300.000 zł

Wybudujemy dom Twoich marzeń pod lasem

Sprzedaż | Dolnośląskie | Oborniki Śląskie

Inwestycja dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości Wrocław. Kupujący zwolniony z 2% podatku PCC. BESTATE Nier...

193.28 m² 6725.99 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.125.799 zł

Nowe wille,91m2, Hiszpania

Sprzedaż | Hiszpania

Nowe Wille - Vela Latina Pueblo BESTATE NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż wille w Dolores de Pacheco, w Murcji. Pow...

90.8 m² 12398.67 zł/m² 3 pokoje

Domy

2.500 zł

Pierwszy najem,świetna lokalizacja, 2 pokoje, 45m2

Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław

Pierwszy najem. Mieszkanie po generalnym remoncie. Oferta na wyłączność - dostępna tylko w Bestate Nieruchomości Wro...

45 m² 55.56 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

447.761 zł

Bungalow 64 m.kw, obrzeża Alicante

Sprzedaż | Hiszpania

Bungalow z prywatnym ogrodem w Urb. La Marina, Alicante, Costa Blanca BESTATE Nieruchomości oferuje ten piękny bu...

64 m² 6996.27 zł/m² 3 pokoje

Domy

2.400 zł

M2 po remoncie, umeblowane, blisko Rynku

Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, dla pary Oferta na wyłączność tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. ...

36 m² 66.67 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.400.000 zł

Rodzinne M4, 2 ogródki, w otoczeniu zieleni

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław / Ś...

77 m² 18181.82 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

3.000 zł

2 pokoje,82m2 w prestiżowej willi, ogród, basen

Wynajem | Dolnośląskie | Kąty Wrocławskie

Wynajmę przestrzenny i pięknie zaaranżowany apartament o powierzchni 82 m.kw, usytuowany na trzecim piętrze w trzypiętr...

82 m² 36.59 zł/m² 1 pokoje 3 piętro

Mieszkania

920.000 zł

Przestrzenne M2,balkon,47,6 m2,w otoczeniu zieleni

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

47.6 m² 19327.73 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

598.000 zł

Obrzeża Wrocławia,43m2, z ogródkiem i m.postojowym

Sprzedaż | Dolnośląskie

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- budynki o niskiej...

43.3 m² 13810.62 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

Facebook
Facebook