📢

Ogłoszenia

8.776 zł

Wola: lokal handlowo-usługowy 70,21m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 70,21 m2 na parterze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Ostrorog...

70.21 m²

Lokale

731321117

3.894 zł

Mokotów: lokal biurowy 55,64m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 55,64 m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolic...

55.64 m² 5 piętro

Lokale

731321117

1.968 zł

Mokotów: lokal biurowy 28,12m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28,12 m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolic...

28.12 m² 5 piętro

Lokale

731321117

975 zł

Włochy: lokal biurowy 19,50 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 19,50 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich ...

19.5 m² 2 piętro

Lokale

731321117

189.000 zł

Mieszkanie 2 pokoje/ Wielka Lipa /Dolnośląskie

Sprzedaż | Dolnośląskie

Nieruchomości Apartament"Karolina Kubicka Zalesska573 098 029                  Mieszkanie, 2 pokoje, 51,82 m², Wielka Li...

51.82 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

573098029

269.000 zł

ATRAKCYJNA DZIAŁKA USŁUGOWA W SŁĄCZNIE

Sprzedaż | Dolnośląskie

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o numerze ewidencyjnym 101/3, położona w miejscowości Słączno, w gminie Milicz, ...

2623 m²

Działki

570644040

750.000 zł

Mieszkanie w centrum 54,19m2 |2 pokoje | Piwnica

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mogilskiej - świetna lokalizacja, blisko centrum Biuro nieruchomości Bracia Sa...

48.9 m² 15337.42 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.700 zł

Dobrego Pasterza, obok Parku Wodnego, 51m2

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 51m2 na ulicy Dobrego Pasterza w nowych blokach koło Parku Wodnego. Dużym a...

50.19 m² 53.8 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

350.000 zł

Duża działka dla dewelopera lub do podziału

Sprzedaż | Dolnośląskie | Zachowice

Sprzedam działkę o powierzchni 4800 m.kw . w miejscowości położonej 3 km. od Gniechowic, 9 km. od Kątów Wrocławskich, ...

4800 m² 72.92 zł/m²

Działki

94.000 zł

Działka rolna w Urazie częściowo zalesiona

Sprzedaż | Dolnośląskie | Uraz

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 9400 m.kw. w Ur...

9400 m² 10 zł/m²

Działki

6.000 zł

Dom/mieszkania dla pracowników koło Trzebnicy

Wynajem | Dolnośląskie | Kuźniczysko

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław. Wynajmę duży dom usytuowany w Kuźniczysku, pomiędzy...

125 m² 48 zł/m² 5 pokoje

Domy

799.000 zł

Dom jednorodzinny, stan deweloperski ok. Wrocławia

Sprzedaż | Dolnośląskie | Długołęka

BEZPOŚREDNIO od dewelopera. Bez PCC 2% dla kupującego. Prowizja 0% . Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący ...

100 m² 7990 zł/m² 4 pokoje

Domy

303.525 zł

Nowe, małe mieszkanie w zielonej części Obornik Śl

Sprzedaż | Dolnośląskie | Oborniki Śląskie

Klient kupujący zwolniony z podatku PCC 2% oraz prowizji. Sprzedaż od dewelopera . Na sprzedaż nowe mieszkanie dw...

31.95 m² 9500 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.977 zł

Włochy: lokal biurowy 238,22m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 238,22 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskich Wło...

238.22 m² 2 piętro

Lokale

731321117

167 zł

Wola: komórka lokatorska 3,05m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: komórka lokatorska o pow. 3,05 m2 na poziomie -1 w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, b...

3.05 m² -1 piętro

Lokale

731321117

4.119 zł

Mokotów: lokal biurowy 77m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 77 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicac...

77 m² 5 piętro

Lokale

731321117

2.952 zł

Mokotów: lokal biurowy 55,19m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 55,19 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotow...

55.19 m² 5 piętro

Lokale

731321117

1.177 zł

Mokotów: lokal biurowy 22m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 22 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie,...

22 m² 5 piętro

Lokale

731321117

27.900 zł

Włochy: lokal biurowy 620m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia :klimatyzowany lokal biurowy o pow. 620 m2 na1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochac...

620 m² 1 piętro