419.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Świdnica
Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni <b>63 m</b>, położone na trzecim piętrze <b>zabytkowej ...
63 m²
2 pokoje
3 piętro
420.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Brzeźnica
Enklawa Spokoju pod Lasem - Działka 20a z Potencjałem Budowlanym (Bęczyn) Szukasz miejsca, gdzie jedynym ...
2017 m²
208.23 zł/m²
539.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, zlokalizowan...
4472 m²
120.53 zł/m²
343411101
150.000 zł
Na sprzedaż - działka budowlana 1200 m² w GodziszewieWyjątkowa oferta dla osób szukających spokojnego miejsca pod budowę...
1200 m²
510789929
499.000 zł
Atrakcyjne mieszkanie na 3 piętrze w luksusowym apartamencie!Nieruchomości Apartament prezentują atrakcyjne, mieszkanie ...
52 m²
2 pokoje
3 piętro
728746549
397.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Chrzanów
Inwestycja Ready-to-Build: Chrzanów, ul. Śląska | PnB i Dziennik Budowy Szukasz bezpiecznej lokaty kapita...
1155 m²
343.72 zł/m²
7.075 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 283 m2 w przyziemiu, w obiekcie magazynowo- warsztatowym na warszawskiej Woli, w...
283 m²
-1 piętro
731321117
590.000 zł
Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie
Malownicza działka rekreacyjno-wypoczynkowa 2507 m² nad jeziorem Trupel - Szwarcenowo (Warmińsko-Mazurskie)Na sprzedaż w...
2507 m²
510789934
444.500 zł
Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie
Nowoczesne M2 z klimatyzacją - balkon │ piwnica │ wysoki standardNa sprzedaż oferujemy nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie...
47.32 m²
2 pokoje
4 piętro
510789934
140.000 zł
Mieszkanie bezczynszowe | pod wynajem | do dalszej sprzedaży | dla rodziny z dziećmi | do remontu | Grudziądz | centrum ...
63.62 m²
2 pokoje
2 piętro
576477800
615.000 zł
NOWE POGODNE Atrakcyjne mieszkanie na 2. piętrze z pięknym widokiem! W stanie deweloperskimNieruchomości Apartament ...
64.5 m²
3 pokoje
2 piętro
728746549
2.530 zł
Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie lokal handlowo-usługowo-biurowy w budynku...
50.6 m²
50 zł/m²
2 pokoje
3.950.000 zł
Sprzedaż | Podkarpackie | Leżajsk
Do sprzedania budynek handlowo-usługowy o pow. 2000 m2 usytuowany na działkach o łącznej pow. 4800 m2 w miejscowości L...
2000 m²
1975 zł/m²
1.300 zł
Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała
Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w ele...
27.4 m²
47.45 zł/m²
1 pokoje
1 piętro
6.500 zł
Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała
Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała Idealne na: szkołę tańca, cichą ...
218 m²
29.82 zł/m²
4 pokoje
2.700 zł
Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała
Nowoczesny lokal biurowy 57 m² z serwerownią i parkingiem - Bielsko-Biała, ul. Komorowicka 39 Do wynajęcia komforto...
57 m²
47.37 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
2.300 zł
44 m²
52.27 zł/m²
2 pokoje
5.200 zł
Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała
Lokal biurowy do wynajęcia - 130 m² | 40 zł/m² | 5 200 zł miesięcznie Bielsko-Biała - Kamienica | funkcjonalna prz...
130 m²
40 zł/m²
3 pokoje
1.800 zł
Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała
Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie 3 lokale usługowo-biurowe w budynku z zab...
90 m²
20 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
2.500 zł
Wynajem | Śląskie | Buczkowice
Lokal na wynajem - 60 m² | Usługi, handel, biuro lub cele mieszkalne | Parking w cenie Do wynajęcia funkcjonalny ...
60 m²
41.67 zł/m²
3 pokoje
2 piętro