3.199.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Liszki
*zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż działka z rozpoczętą inwestycją budowy 12 domów w Mnikowie g...
6255 m²
511.43 zł/m²
370.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Kraków- os. Wadów Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu działki budo...
986 m²
375.25 zł/m²
350.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Kraków- os. Wadów - ul. Za Ogrodem Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Pańs...
917 m²
381.68 zł/m²
375.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Sieciechowice
*zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż działka o pow. 25,03 ara w miejscowości Sieciechowice gmin...
2503 m²
149.82 zł/m²
124.800 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Krzyszkowice
Działka 48 arów na sprzedaż w gminie Myślenice. Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową dz. 1154/2 w Krzyszkow...
4800 m²
26 zł/m²
450.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Gołyszyn
Oferta sprzedaży działki w gminie Skała Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość w gminie Skała, składającą si...
15000 m²
30 zł/m²
860.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
NOWE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - PODGÓRKI TYNIECKIE, KRAKÓW Stan deweloperski | 202,10 m² | 2 segmen...
101.05 m²
8510.64 zł/m²
6 pokoje
600.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Liszki
Nowoczesny dom z atrakcyjnym widokiem | Morawica pod Krakowem | 2 niezależne budynki Szukasz nowoczesne...
110 m²
5454.55 zł/m²
4 pokoje
2.500.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany
KOMFORTOWY DOM NA WZGÓRZU, W CICHEJ OKOLICY LIBERTOWA - 4 SYPIALNIE, GARAŻ - DZIAŁKA 7,5 a LOKALIZACJA: Libe...
184 m²
13586.96 zł/m²
5 pokoje
2.200.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Krzyszkowice
KRZYSZKOWICE - DOM Z WIDOKIEM NA GÓRY - DUŻA DZIAŁKA 17 AR - 18 KM OD OBWODNICY A4 LOKALIZACJA: Oferowany ...
376 m²
5851.06 zł/m²
5 pokoje
1.097.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany
Przestronny dom z panoramą widokową i ogromnym potencjałem - Chorowice Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój...
139 m²
7892.09 zł/m²
7 pokoje
790.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Pcim
Całoroczny dom z bali w malowniczej Trzebuni | 7,5 ara | Stan surowy zamknięty Oferujemy na sprzedaż urokliwy ...
174.96 m²
4515.32 zł/m²
5 pokoje
2.119.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Na sprzedaż domy wolnostojące w dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa. Z...
159 m²
13327.04 zł/m²
5 pokoje
620.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Dojazdów
*zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy do sprzedaży dwa domy wolnostojące na granicy Krakowa i Dojaz...
130 m²
4769.23 zł/m²
4 pokoje
699.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Czernichów
-------------- AKTUALIZACJA - REZERWACJA ------------------ KŁOKOCZYN GM. CZERNICHÓW - DOM NA WSI 100 m2, D...
115 m²
6078.26 zł/m²
5 pokoje
869.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż połowę bliźniaka 98m2 okolica ulicy Igołomskiej w Krakowie. ...
123 m²
7065.04 zł/m²
4 pokoje
849.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
123 m²
6902.44 zł/m²
4 pokoje
690.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Wielka Wieś
Dom jednorodzinny z garażem - Bębło - okolice Krakowa Stan surowy otwarty - 129,93m2 pow. użytkowa, działka 3,8 ...
187 m²
3689.84 zł/m²
4 pokoje
1.295.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Zapraszam do poznania domu w Bronowicach, funkcjonalny, duży potencjał i możliwości, zabudowa szeregowa, mały ogóde...
150 m²
8633.33 zł/m²
5 pokoje
1.500.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Stryszów
Drewniany dom całoroczny z widokiem na Jezioro Mucharskie Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, w którym natu...
62 m²
24193.55 zł/m²
3 pokoje