📢

Ogłoszenia

725.000 zł

Krowodrza Litewska mieszkanie do remontu III p.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

* część zdjęć stanowi wizualizację i jest propozycją aranżacji mieszkania po remoncie KROWODRZA - ŁOBZÓW UL. L...

46.38 m² 15631.74 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

495.000 zł

Mieszkanie 3-pokojowe Dobczyce

Sprzedaż | Małopolskie | Dobczyce

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na osiedlu Piastowskim w Dobczycach. ...

63 m² 7857.14 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

640.000 zł

Balkon, blisko tramwaj,dwa pokoje do remontu

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

*cześć zdjęć w jasnych, beżowych kolorach stanowi wizualizację i jest propozycją na aranżację po remoncie MIES...

52 m² 12307.69 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

499.000 zł

Mieszkanie 3 pokoje 71,61 m2, parter ul. Leśna 14

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 3-pokojowe mieszkanie . znajdujące się na parterze ...

71.61 m² 6968.3 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

533 510 070

349.000 zł

Arkadia Nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie w samym Centrum miasta - 3 pokoje, balkon, świetna lokalizacja Na spr

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie w samym Centrum miasta - 3 pokoje, balkon, świetna lokalizacja ...

51.6 m² 6763.57 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533 510 412

310.000 zł

2-Pokojowe mieszkanie na terenie zamkniętym!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta - idealne do aranżacji według własnych potrzeb Oferujemy na sprzedaż m...

52.74 m² 5877.89 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 093

420.000 zł

3-pokojowe mieszkanie/Centrum/2 piętro

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia N ieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim bloku.Centrum m...

78.9 m² 5323.19 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

533 510 093

310.000 zł

2-Pokojowe mieszkanie na terenie zamkniętym!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

52.64 m² 5889.06 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 093

319.000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Zazamcze

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości prezentuje nowoczesne mieszkanie - Zazamcze, 2. piętro Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyre...

40.5 m² 7876.54 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

533 510 412

340.000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż 66m2, Centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,19 m² , położone na pierwsz...

66.19 m² 5136.73 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 412

210.000 zł

Arkadia Nieruchomości z dumą prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie w centralnej części Włocławka - idealną propozycję dl

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości z dumą prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie w centralnej części Włocławka - idealną prop...

36.78 m² 5709.62 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533 510 412

259.000 zł

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje /1 piętro/Centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-Pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m 2 usytuowane na 1 pi...

48.1 m² 5384.62 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 070

339.000 zł

Przestronne mieszkanie w Centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Mieszkanie w Centrum Miasta - Wyjątkowa Oferta za 339 000 PLN Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną nie...

69.97 m² 4844.93 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 412

339.000 zł

3 pokojowe mieszkanie 65,5 m2, Lubraniec

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lubraniec

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż M4 czyli 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m 2 usytuowane na 2 pi...

65.5 m² 5175.57 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

533 510 070

185.000 zł

KAWALERKA NA SPRZEDAŻ!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Na sprzedaż mikrokawalerka - Osiedle Kazimierza Wielkiego Powierzchnia : 22 m² Piętro : 4/4 Cena ...

22 m² 8409.09 zł/m² 1 pokoje 4 piętro

Mieszkania

533 510 070

238.000 zł

Na sprzedaż 2 pokoje ,53 m2, balkon loggia,Centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku w Centrum ...

52.73 m² 4513.56 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533 510 070

359.000 zł

M5 Osiedle Południe , 2 piętro, balkon Loggia

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż M5 czyli 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m 2 usytuowane na 2 p...

56.8 m² 6320.42 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

533 510 070

165.000 zł

2 pokoje, Centrum 40 m2, 1 piętro

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, 2 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamieni...

40 m² 4125 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 070

240.000 zł

Mieszkanie pod bazę noclegową!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? To oferta właśnie dla Ciebie! Arkadia nierucho...

79.47 m² 3020.01 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 093

269.000 zł

Mieszkanie 2 pokoje ,1 piętro, 45 m 2 , Zazamcze

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

2-Pokojowe mieszkanie/Zazamcze/ 46 m 2 /1 piętro/ balkon Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 -pokojo...

46 m² 5847.83 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 070

Facebook
Facebook