280.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek
Gotowe mieszkanie w centrum Włocławka! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m², położone...
51.2 m²
5468.75 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
533 510 093
240.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek
Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, 3 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy...
50.58 m²
4744.96 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
733 510 054
1.149.000 zł
duże mieszkanie z tarasem | Szubin | apartament z klimatyzacją | mieszkanie z garażem | smart home | winda | Komfort dom...
112.83 m²
4 pokoje
4 piętro
575017070
645.711 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
Nowe <b>WYKOŃCZONE POD KLUCZ</b> 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej GOTOWE DO ODBIORUNa sprzedaż...
40.18 m²
2 pokoje
1 piętro
562.302 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
Nowe 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej GOTOWE DO ODBIORUNa sprzedaż nowoczesne, <b>funkcjonalne miesz...
34.71 m²
2 pokoje
2 piętro
230.000 zł
Dom wolnostojący murowany ok. 60 m2 na działce ok. 1700 m2 w miejscowości Nasutów na granicy z miejscowością Pólko Tylk...
60 m²
4500 zł/m²
2 pokoje
814421079
1.800.000 zł
Opis Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kolonia Świdnik Mały przy ul Mełgiewskiej na trasie Lublin -...
279 m²
6451.61 zł/m²
6 pokoje
814421079
630.000 zł
Sprzedaż | Lubelskie | Lubartów
MIESZKANIE 65 m2 W LUBARTOWIE NA UL. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI MEDIA Z SIECI MIEJSKIEJ ( OGRZEWANIE, WODA )MIESZKANIE 3 P...
65 m²
3 pokoje
2 piętro
814421079
209.000 zł
Sprzedaż | Lubelskie | Kraśnik
Kraśnik, Aleje Niepodległości - gotowa do zamieszkania, zadbana kawalerka na 1 piętrze.Mieszkanie po generalnym remoncie...
38 m²
1 pokoje
1 piętro
814421079
363.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Mieszkanie na sprzedaż - zielona okolica, piękny widok, dobra komunikacja Na sprzedaż oferuję przytulne m...
27.1 m²
13394.83 zł/m²
1 pokoje
4 piętro
1.940 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,52 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy...
15.52 m²
4 piętro
731321117
1.200.000 zł
Dom przy samym lesie | cisza, przestrzeń i potencjał - Nowe Dąbie Wyobraź sobie poranek z kawą na własnej działce, śpiew...
150 m²
4 pokoje
792995800
410.000 zł
3 pokoje na Garnuszewskiego - 5 min do PKP! Cena: 410 000 złTreść ogłoszenia:Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie ...
52.02 m²
3 pokoje
3 piętro
510789913
159.000 zł
Przed Państwem oferta sprzedaży bezczynszowego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 51,8 mkw. w miejscowości Jadowniki...
51.8 m²
2 pokoje
531030345
68.000 zł
Do wynajęcia powierzchnia<b> magazynowo - produkcyjna 3600 m2</b> w północno - zachodniej części Łodzina ter...
3600 m²
+48 793 000 555
102.000 zł
Do wynajęcia <b>hala magazynowo - produkcyjna o pow. 5400 m2</b> w północno - zachodniej części Łodzina tere...
5400 m²
+48 793 000 555
1.450 zł
Wynajem | Podlaskie | Białystok
Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...
20 m²
1 pokoje
4 piętro
796785785
9.258 zł
Wynajem | Podlaskie | Białystok
487 m²
575677996
320.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować lokal przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze. !!!...
25.5 m²
12549.02 zł/m²
1 pokoje
320.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze. ...
25.5 m²
12549.02 zł/m²
1 pokoje