1.800 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Lokal usługowy 40 m² do wynajęcia - centrum Bydgoszczy, ul. Gdańska (okolice Rywala) Do wynajęcia lokal usługowy...
40 m²
45 zł/m²
2 pokoje
523290390
3.000 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy w ścisłym centrum miasta, nieopodal Starego Rynku z widokiem na Wały Jagiellońskie...
26 m²
115.38 zł/m²
1 pokoje
52 329 03 90
817 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Lokale biurowe do wynajęcia - doskonała lokalizacja Oferujemy lokale biurowe położone na pierwszym i drugim piętr...
20.43 m²
39.99 zł/m²
1 piętro
523290390
2.200 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Lokal biurowy do wynajęcia - ul. Śniadeckich (od strony ul. Gdańskiej) Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ...
65 m²
33.85 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
523290390
3.200 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Proponujemy do najmu lokal po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji - blisko ul. Gdańskiej. Pomieszczenie ideal...
61 m²
52.46 zł/m²
52 329 03 90
900 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Elastyczne powierzchnie biurowe i usługowe - Glinki Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne i zadbane lokale w nowo...
20 m²
45 zł/m²
1 pokoje
523290390
2.750.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Kamienica na sprzedaż - ul. Gdańska , Bydgoszcz Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż kamienicę przy u...
680 m²
4044.12 zł/m²
523290390
4.200.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
WYJĄTKOWA OKAZJA INWESTYCYJNA - BUDYNEK W 100% WYNAJĘTY Bydgoszcz - Śródmieście / Bielawy ...
700 m²
6000 zł/m²
18 pokoje
523290390
3.000.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż budynek komercyjny - ul. Nowotoruńska, Bydgoszcz Na sprzedaż w pełni wynajęty budynek komercyjny o...
645 m²
4651.16 zł/m²
523290390
4.800.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż kamienica - doskonała inwestycja w prestiżowej lokalizacji Przedmiotem sprzedaży jest kamienica z now...
650 m²
7384.62 zł/m²
523290390
4.500.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Budynek usługowy o charakterze gastronomiczno-hotelowym przy ulicy Pelplinskiej, która jest jedną z głównych ulic Fordo...
956 m²
4707.11 zł/m²
52 329 03 90
4.900.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Ekskluzywny obiekt restauracyjno-hotelowy Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ekskluzywny obiekt restauracyjno-apa...
660 m²
7424.24 zł/m²
52 3290390
490.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż dwa lokale o łącznej powierzchni 108 m2 usytuowane przy jednej z głównych ulic w Bydgoszczy. ...
108 m²
4537.04 zł/m²
52 3290390
750.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Klimatyczny lokal położony w kamienicy w Centrum Bydgoszczy. Na sprzedaż Lokal z dużą przestrzenią o powier...
240 m²
3125 zł/m²
-1 piętro
52 3290390
990.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż elegancki lokal użytkowy o łącznej powierzchni 158,62m2, położony w kamienicy w stylu monachijskim przy ...
158.62 m²
6241.33 zł/m²
6 pokoje
1 piętro
523290390
2.449.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Prezentujemy Państwu na sprzedaż odnowioną, dochodową kamienicę położoną w samym centrum miasta. Budynek ...
800 m²
3061.25 zł/m²
52 3290390
1.850.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Nowoczesny Obiekt Handlowo-Usługowy, rok budowy 2015 Polecam nowoczesny obiekt handlowo-usługowy o łącznej o...
270 m²
6851.85 zł/m²
52 329 03 90
1.900.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż nowoczesny i dochodowy lokal handlowo - usługowy. Rok budowy 2015. Całkowita powierzchnia to 270...
270 m²
7037.04 zł/m²
52 329 03 90
100.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Na sprzedaż niezagospodarowana działka (w trakcie podziału), o powierzchni ...
670 m²
149.25 zł/m²
52 3290390
1.500.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Działka o powierzchni 838 m2 przy ulicy Szubińskiej nieopodal Castoramy i Lidla. Teren objęty MPZP nr XIII/84/15 ozn...
838 m²
1789.98 zł/m²
52 3290390