📢

Ogłoszenia

849.000 zł

3-pok dla rodziny, osobna kuchnia, do wprowadzenia

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż 3-pokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m 2 , położone na II piętrze kameralnego budynku z ...

65 m² 13061.54 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

1.790.000 zł

Wysoki standard/widok na Park Lotników/sauna/klima

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne mieszkanie z widokiem na Park ...

79.07 m² 22638.17 zł/m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

609.000 zł

Sprzedam 2-pok/garaż/kom.lok/Górka Narodowa 42,8m2

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

2 pokoje / osobna kuchnia / ul. Macieja Słomczyńskiego / szybki tramwaj / gotowe do wejścia / garaż / komórka lokat...

42.8 m² 14228.97 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

425.000 zł

Apartament inwestycyjny 23 m² + miejsce postojowe

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament typu studio o powierzchni ok. 23 m² , zlokalizowany w nowoczesnym, czteropi...

22.6 m² 18805.31 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

578.000 zł

2-pok | po remoncie | niski czynsz | piwnica

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36 m² , zlokalizowane na osiedlu Kalinowym ...

36.19 m² 15971.26 zł/m² 2 pokoje 10 piętro

Mieszkania

1.150.000 zł

40m2 Stare Miasto, Św. Krzyża bez prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 40 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnow...

46 m² 25000 zł/m² 7 pokoje 2 piętro

Mieszkania

699.000 zł

Sprzedam mieszkanie 62m2 z dużą piwnicą (3pok)

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m² , położone na osiedlu Oświecenia - w świetnie skomunikowanej i stale roz...

62.46 m² 11191.16 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

2.812.500 zł

125m2 Stare Miasto, Św. Krzyża bez prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na i...

125 m² 22500 zł/m² 7 pokoje 2 piętro

Mieszkania

1.050.000 zł

36m2 Stare Miasto, Św. Krzyża bez prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 36 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnow...

42 m² 25000 zł/m² 7 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.812.500 zł

Okazja inwestycyjna na Starym Mieście, 125m2

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

125 m² 22500 zł/m² 7 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.100.000 zł

78m2 Stare Miasto, Św. Krzyża bez prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 78 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnow...

84 m² 25000 zł/m² 7 pokoje 2 piętro

Mieszkania

800.000 zł

26m2 Stare Miasto, Św. Krzyża bez prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 26 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowio...

32 m² 25000 zł/m² 7 pokoje 2 piętro

Mieszkania

599.000 zł

2 pokoje + osobna kuchnia, blisko tramwaj, Park

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Mieszkanie pełne możliwości - ul. Ułanów, Kraków Ta oferta to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dob...

34.6 m² 17312.14 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

5.250.000 zł

250m2 Stare Miasto, Św. Krzyża bez prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 250 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża T...

250 m² 21000 zł/m² 7 pokoje 2 piętro

Mieszkania

354.500 zł

2 pokoje blisko Centrum

Sprzedaż | Podlaskie | Białystok

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...

28.36 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

576070705

2.376 zł

Bielany: lokal biurowy 64,22m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.64,22 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielana...

64.22 m² 1 piętro

Lokale

731321117

3.405 zł

Bielany: lokal magazynowy 89,62m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.89,62 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w oko...

89.62 m²

Lokale

731321117

2.020 zł

Bielany: lokal magazynowy 50,51m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.50,51 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w oko...

50.51 m²

Lokale

731321117

1.709 zł

Bielany: magazyn 38,85 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.38,85 m2 znajdujący się na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich B...

38.85 m²

Lokale

731321117

14.007 zł

Bielany: magazyn 437,72m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.437,72 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biu...

437.72 m²

Lokale

731321117