65 zł
Apartament*33 znajduję się w Kurort-Kozubnik Resort, jest to nowoczesny ośrodek wypoczynkowy o wysokim standardzie si...
35 m²
2 pokoje
3 piętro
604-411-021 ^ 602-179-238
80 zł
Wynajem | Zachodniopomorskie | Mielno
Zapraszamy do Mielna-Unieścia miejsca, które charakteryzuje się ciszą spokojem i niepowtarzalnym pięknem natury. Do P...
35 m²
2 pokoje
4 piętro
604-411-021 ^ 602-179-238
150 zł
Wynajem | Małopolskie | Nowy Sącz
Ekskluzywny, całoroczny Apartament Słoneczny*19 mieści się w samym sercu nowoczesnego Lemon Resort SPA w Gródku nad Duna...
60 m²
3 pokoje
604-411-021 ^ 602-179-238
1.090.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Powroźnik
Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować obiekt / pensjonat na sprzedaż, zlokalizowany w m...
380 m²
2868.42 zł/m²
14.000 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Lokal usługowo-biurowy / 170 m² / Zabłocie / parter / witryny / 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronny lokal ...
170 m²
82.35 zł/m²
16.800 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Do wynajęcia powierzchnie biurowe, szkolne lub do innego zagospodarowania przy ul. Batorego w Krakowie (Stare Miasto)....
210 m²
80 zł/m²
2 piętro
5.500 zł
Wynajem | Małopolskie | Liszki
*zdjęcia należą do właściciela oferty Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, lokal handlowy / usługowy / biurowy ...
260 m²
21.15 zł/m²
4 pokoje
1 piętro
4.900 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Lokal znajduje się przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej pre...
57 m²
85.96 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
8.700 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY W ofercie do wynajęcia przestronny, świetnie położ...
109 m²
79.82 zł/m²
420.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 22 m², położony w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Lubicz - w bezpośrednim są...
22.1 m²
19004.52 zł/m²
-1 piętro
749.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Liszki
Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzin...
3000 m²
249.67 zł/m²
598.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Lednica Górna
Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o łącznej powierzchni 30,03 ar, położona w malowniczej miejscowości Ledn...
3003 m²
199.13 zł/m²
240.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Pcim
2000 m²
120 zł/m²
415.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Maciejowice
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1300 m², położona w miejscowości Maciejowice, w gminie Kocmyrz...
1300 m²
319.23 zł/m²
7.500 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Do wynajęcia wyjątkowy dom w Swoszowicach Do wynajęcia komfortowy dom w Krakowie - Swoszowicach o powierzchn...
180 m²
41.67 zł/m²
4 pokoje
1.450.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Zelczyna
Dom bliźniak / 141 m² / działka 600 m² / Zelczyna / ogród / garaż / klimatyzacja / gotowy do zamieszkania Układ i p...
141 m²
10283.69 zł/m²
5 pokoje
1.090.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Powroźnik
Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Pow...
380 m²
2868.42 zł/m²
14 pokoje
1.995.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Wieliczka
Na sprzedaż komfortowy, solidnie wybudowany dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m², położony na dużej, zagospodarow...
220 m²
9068.18 zł/m²
5 pokoje
2.500.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu dom z wydzielonymi 4 niezależnymi mieszkani...
260 m²
9615.38 zł/m²
11 pokoje
990.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Brzeźnica
Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Marcy...
191 m²
5183.25 zł/m²
5 pokoje