📢

Ogłoszenia

1.138.875 zł

Rodzinne M4, blisko centrum, w otoczeniu zieleni

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, centrum miasta, stan deweloperski. W...

60.74 m² 18750 zł/m² 4 pokoje 3 piętro

Mieszkania

848.481 zł

Deweloperskie, duży wybór mieszkań

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie, 3 pokoje z balkonem, Wrocław Śródmieście....

60.63 m² 13994.41 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

846.404 zł

Komfortowe 2 pokoje, przestrzeń, centrum, zieleń

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

42.64 m² 19850 zł/m² 2 pokoje 7 piętro

Mieszkania

390.000 zł

140 m2,po generalnym remoncie,kamienica, centrum

Sprzedaż | Dolnośląskie | Nowa Ruda

Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości. Wirtualny spacer - obejrzyj koniecznie: https://panoramy.galacti...

127.86 m² 3050.21 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

460.288 zł

Mieszkanie premium-nowoczesność i komfort

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław / Krzyki ...

37.12 m² 12400 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

570.402 zł

2 pokoje z tarasem, świetna lokalizacja, Krzyki

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesny budynek, centrum miasta, stan deweloperski. W...

35.21 m² 16200 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

853.197 zł

Deweloperskie mieszkanie w Centrum miasta, 44,65m2

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

Deweloperskie mieszkania w 23-piętrowym wieżowcu z pięknym widokiem na centrum miasta. BEZPOŚREDNIO od dewelopera,...

44.65 m² 19108.56 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

582.915 zł

Nowoczesne osiedle, liczne udogodnienia, zieleń

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław / P...

38.26 m² 15235.62 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

787.023 zł

Funkcjonalne mieszkanie dewelop. dla rodziny,ogród

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

76.41 m² 10300 zł/m²

Mieszkania

699.000 zł

2 pokoje, nowe budownictwo,gotowe do zamieszkania

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Wrocław/ Fabryczna/ o powierzchni mieszkalnej 48 m.kw, usyt...

48 m² 14562.5 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

749.000 zł

3pokoje,oddzielna kuchnia,2 balkony,piwnica

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

Sprzedam 3 -pokojowe mieszkanie (możliwe 4) o powierzchni użytkowej 67 m. kw, usytuowane na czwartym piętrze w budynk...

67 m² 11179.1 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

608.999 zł

Kawalerka 32m2,balkon 8m2,blisko centrum

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okoli...

32.49 m² 18744.2 zł/m² 1 pokoje 4 piętro

Mieszkania

1.568.999 zł

M4 w centrum miasta,2 balkony, komórka,m.postojowe

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

100.99 m² 15536.18 zł/m² 4 pokoje 7 piętro

Mieszkania

1.055.240 zł

M2 w centrum miasta, nowoczesne osiedle

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

57.04 m² 18500 zł/m² 3 pokoje 23 piętro

Mieszkania

4.023 zł

Wysoka hala z zapleczem

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Wysoka hala wraz z zapleczem Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości BESTATE Nieruchomości Pabi...

309.5 m² 13 zł/m²

Lokale

4.320 zł

Lokal magazynowy w centum miasta

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Rodzaj transakcji: wynajem Lokalizacja: Pabianice /Centrum Powierzchnia: 540 m.kw. Stan techniczny: do adaptacji Me...

540 m² 8 zł/m²

7.000 zł

Nowa hala, teren zamknięty, W. Zaradzyńska

Wynajem | Łódzkie | Ksawerów

Magazyn/ budynek handlowo usługowy, 293 m.kw, parking , Wola Zaradzyńska BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do w...

293 m² 23.89 zł/m²

Lokale

1.500 zł

2 hale po 140m.kw. na wynajem, centrum

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Dwie hale po 140 m.kw, centrum Pabianic BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu halę magazynową o powier...

140 m² 10.71 zł/m²

Lokale

3.800 zł

Hala 400 m.kw. na wynajem, centrum

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Hala, magazyn 400 m.kw, parking, centrum, Pabianice BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu halę magazyno...

400 m² 9.5 zł/m²

Lokale

2.000 zł

Warsztat samochodowy lub magazyn, teren zamknięty

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Wynajmę lokal na warsztat samochodowy lub magazyn o powierzchni użytkowej 120 m.kw z dwoma bramami wjazdowymi i dwoma p...

120 m² 16.67 zł/m²

Lokale

Facebook
Facebook