📢

Ogłoszenia

800.000 zł

26m2 Stare Miasto, Św. Krzyża bez prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 26 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowio...

32 m² 25000 zł/m² 7 pokoje 2 piętro

Mieszkania

5.250.000 zł

250m2 Stare Miasto, Św. Krzyża bez prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 250 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża T...

250 m² 21000 zł/m² 7 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.100.000 zł

78m2 Stare Miasto, Św. Krzyża bez prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 78 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnow...

84 m² 25000 zł/m² 7 pokoje 2 piętro

Mieszkania

599.000 zł

2 pokoje + osobna kuchnia, blisko tramwaj, Park

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Mieszkanie pełne możliwości - ul. Ułanów, Kraków Ta oferta to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dob...

34.6 m² 17312.14 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

610.000 zł

* Dom na dużej działce ze stawem Zazdrość Szubin

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

dom 182m2 | Zazdrość | w gminie Szubin | kujawsko-pomorskie | działka 3009m2 | duża działka | stawOferuję na sprzedaż zn...

182.6 m² 5 pokoje

Domy

575017070

1.540.000 zł

Dom wolnostojący 313m2 z basenem-blisko Krakowa

Sprzedaż | Małopolskie | Krzeszowice

WYJĄTKOWY DOM WOLNOSTOJĄCY 300 m² DUŻA DZIAŁKA 15,92 AR | MOŻLIWOŚĆ POWIĘKSZENIA | BASEN | BUDYNEK POD DZIAŁALNOŚĆ ...

313.49 m² 4912.44 zł/m² 7 pokoje

Domy

14.300 zł

Warszawa Wola: biuro serwisowane 68,49 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Do wynajęcia: 13 - osobowe biuro serwisowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Ok...

68.49 m² 5 piętro

Lokale

731321117

5.500 zł

Wola: biuro serwisowane 20,36m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Do wynajęcia: 5-osobowe biuro serwisowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopo...

20.36 m² 5 piętro

Lokale

731321117

5.500 zł

Wola: biuro serwisowane 25,44 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

25.44 m² 5 piętro

Lokale

731321117

6.600 zł

Wola: biuro serwisowane 28,60 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Do wynajęcia: 6-osobowe biuro serwisowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopo...

28.6 m² 5 piętro

Lokale

731321117

3.900 zł

Wola: biuro serwisowane 17,98 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: Umeblowane biuro dla 3 osób zlokalizowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Wo...

17.98 m² 5 piętro

Lokale

731321117

1.575 zł

Wola: lokal biurowy 95,47 m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 95,47 m2 na 8 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Wol...