📢

Ogłoszenia

840 zł

Wola: lokal biurowy 14,01 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14,01m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewski...

14.01 m² 2 piętro

Lokale

731321117

10.822 zł

Wola: lokal handlowo-usługowy 135,28 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.135,28 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w o...

135.28 m²

Lokale

731321117

690 zł

Wola: lokal biurowy 12,56m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 12,56 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Górczewskiej i st...

12.56 m² 3 piętro

Lokale

731321117

230.000 zł

Słoneczne mieszkanie 35 m² w Malborku

Sprzedaż | Pomorskie

Słoneczne mieszkanie 35,24 m² | 2 pokoje | Stare Miasto | Malbork Na sprzedaż oferujemy słoneczne mieszkanie o powierzch...

39.08 m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

728756655

499.000 zł

Tczew | 3 pokoje | parter | kamienica z ogródkiem

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Tczew, ul. Sobieskiego Oferujemy na sprzedaż klimatyczne i przestronne m...

70.04 m² 3 pokoje

Mieszkania

728756655

349.000 zł

na sprzedaż 4 pokoje, 62 m2, Osiedle Kazimierza W

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Każdego dnia szukasz swojego wymarzonego mieszkania? Przeglądasz tysiące ogłoszeń? Zależy Ci na: - atrakcyjne...

62.23 m² 5608.23 zł/m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

533 510 070

2.380 zł

Mokotów: biuro serwisowane dla 1-2 osób na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. ...

8 m² 5 piętro

Lokale

731321117

18.287 zł

Mokotów: lokal biurowy 241,24 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 241,24 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolic...

261.24 m² 1 piętro

Lokale

731321117

1.778 zł

Mokotów: lokal biurowo-usługowy 35,57m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.35,57 m2 w przyziemiu budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, ...

35.57 m² -1 piętro

Lokale

731321117

1.711 zł

Mokotów: lokal biurowy 34,22m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,22 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolic...

34.22 m² 1 piętro

Lokale

731321117

2.967 zł

Ochota: biuro serwisowane dla 3 osób, do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okol...

16 m² 2 piętro

Lokale

731321117

940 zł

Wola: lokal biurowy 15,68m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.15,68 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w ...

15.68 m² 3 piętro

Lokale

731321117

6.100 zł

Praga Północ: biuro serwisowane dla 5 osób na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostoc...

20.36 m² 2 piętro

Lokale

731321117

3.000 zł

Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok 75m2 wysokość 4m przy ul Trakt Lubelski Magazyn suchy czysty na poziomie zero. Brama wjaz

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok 75m2 wysokość 4m przy ul Trakt Lubelski Magazyn suchy czysty na poziomie zero. Bra...

75 m²

Lokale

501-724-826

770.000 zł

Mieszkanie blisko parku - Zdunów

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Komfortowe 2 pokoje z balkonem | Gotowe do zamieszkania | Blisko zieleni i świetnej komunikacji Na sprzedaż przyt...

47.53 m² 16200.29 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

99.000 zł

DZIAŁKA Z DOMKIEM CAŁOROCZNYM BYDGOSZCZ .

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Domek całoroczny, działka  300m2, woda całoroczna,                                                Bydgoszcz  Cudna dział...

300 m²

Działki

602619515

450.000 zł

Tylko u nas! Połowa domu, Błonie

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

POŁOWA DOMU, 1. PIĘTRO,BYDGOSZCZ, BŁONIE,OGRÓD 440 mkw.Lokal mieszkalny na 1 piętrze/ połowa domu z osobnym wejściem i w...

100.76 m² 3 pokoje

Domy

602619515

185.000 zł

Domek całoroczny, Myślęcinek ,kanalizacja!!!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Rod Myślęcinek, 400 m2domek murowany całoroczny ,nowy, kanalizacja !Niezwykła oferta nowego domku ,murowany, ocieplony,z...

400 m²

Działki

602619515

68.900 zł

Działka Rod Bydgoszcz prądy domek murowany

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Domek murowany , Bydgoszcz Prądy ,po remoncie, las....Działka ROD Bydgoszcz Prądy,298 m2, las, pola, staw...domek murowa...

298 m²

Działki

602619515

155.000 zł

Rod Myślęcinek, domek murowany kanalizacja woda

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

ROD  MYŚLĘCINEK , DOMEK CAŁOROCZNY, KANALIZACJA , WODA  Działka ,,ROD,, w  bydgoskim Myślęcinku 400 m2 całość ogrodzona ...

400 m²

Działki

602619515

Facebook
Facebook