📢

Ogłoszenia

3.764 zł

Bielany: lokal magazynowy 104,56m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow.104,56 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazy...

104.56 m²

Lokale

731321117

9.484 zł

Bielany: magazyn 225,82m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: Magazyn o pow.225,82 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w ok...

225.82 m²

Lokale

731321117

280.000 zł

Przestronne M4 z balkonem i piwnicą – 65 m²

Sprzedaż | Pomorskie

Przestronne M4 z balkonem, piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym - gotowe do zamieszkania!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszka...

65 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

510789935

360.000 zł

Działka budowlano-usługowa 2430 m² Malbork Kałdowo

Sprzedaż | Pomorskie

Działka budowlano-usługowa 2430 m² - Malbork, Kałdowo, ul. TczewskaNa sprzedaż działka nr 1/3 o powierzchni 2430 m², poł...

2430 m²

Działki

510789935

648.000 zł

2-pok mieszkanie po generalnym remoncie-Praska

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Kraków - Dębniki, ul. Praska. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjon...

35 m² 18514.29 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.900 zł

Nowosolna - lokal biurowo-usługowy 100 m2

Wynajem | Łódzkie | Łódź

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o <b>pow. 100 m2</b> w centrum Nowosolnej.Wejście do lokalu bezpośrednio...

100 m² 1 piętro

Lokale

+48 793 000 555

2.952 zł

Mokotów: lokal biurowy 55,19m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 55,19 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotow...

55.19 m² 5 piętro

Lokale

731321117

4.119 zł

Mokotów: lokal biurowy 77m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 77 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicac...

77 m² 5 piętro

Lokale

731321117

1.979 zł

Mokotów: lokal biurowy 37m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow. 37 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okoli...

37 m² 4 piętro

Lokale

731321117

1.284 zł

Mokotów: lokal biurowy 24m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 24 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, blisko Pl....

24 m² 5 piętro

Lokale

731321117

4.529 zł

Mokotów: lokal biurowy 84,66m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 84,66 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okoli...

84.66 m² 3 piętro

Lokale

731321117

8.132 zł

Mokotów: lokal biurowy 152m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 152 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicac...

152 m² 4 piętro

Lokale

731321117

59.900 zł

Tylko u nas! Działka ROD – dobra cena !!!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działka ROD Wudzyn - Dobra cena !!!*****Spokój, natura i wygoda w jednym miejscu!Mam przyjemność zaprezentować Państwu d...

360 m²

Działki

797231329

2.980.000 zł

Dom na Szwedzkiej/ Stare Dębniki

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie - ul. Szwedzka | 208,46 m² powierzchni użytkowej Na sprzedaż funkcjonalny...

208 m² 14326.92 zł/m² 7 pokoje

Domy

849.000 zł

Stare Podgórze, 2 pokoje + kuchnia/balkon

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

STARE PODGÓRZE - ul. Kalwaryjska | 2 pokoje | 56,4 m² | Loggia | bardzo jasne, dwustronne mieszkanie. ...

56.4 m² 15053.19 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

640.000 zł

Zadbana Kawalerka z balkonem

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Kawalerka przy ul. Myczkowskiego z balkonem. Na sprzedaż oferuję atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35...

35.31 m² 18125.18 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

978.000 zł

Stylowe mieszkanie na sprzedaż os. Złocień

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Stylowe mieszkanie na sprzedaż - gotowe do wprowadzenia się! Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży now...

62.62 m² 15618.01 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

7.098 zł

Ochota: lokal biurowy 507m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 507 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Biał...

507 m² 4 piętro

Lokale

731321117

9.200 zł

Śródmieście: biuro serwisowane dla 4 osób do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo O...

16.4 m² 12 piętro

Lokale

731321117

150 zł

Mokotów: sala konferencyjna na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa- Do wynajęcia: salkę konferencyjną dla 10 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. S...

15 m² 1 piętro

Lokale

731321117

Facebook
Facebook