790.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Czyżyny - 3 pokoje | 63,3 m² | balkon | piwnica Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezen...
63.3 m²
12480.25 zł/m²
3 pokoje
5 piętro
759.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
POŁOWA DOMU | MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM I PROKOCIM Do sprzedaży mieszkanie (połowa domu) o powierzchni użytkowej 7...
69.44 m²
10930.3 zł/m²
2 pokoje
860.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m² | ul. Wrocławska, Kraków | Idealny pod hostel lub prywatny akademik! Na sprzed...
115 m²
7478.26 zł/m²
5 pokoje
415.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Proszowice
* zdjęcie należą do właściciela oferty 3 pokojowe mieszkanie z potencjałem, ul. Mikołaja Kopernika - Proszowice ...
55.15 m²
7524.93 zł/m²
3 pokoje
4 piętro
930.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Nowoczesna kawalerka z dwoma balkonami - Zwierzyniec Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie o powierzchni 38,5m2...
38.5 m²
24155.84 zł/m²
1 pokoje
2 piętro
820.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Wieliczka
* zdjęcia należą do właściciela mieszkania Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem 37m2 i miejscem postojowym- premium- Wie...
37 m²
22162.16 zł/m²
2 pokoje
1.699.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Zapraszam do wspaniałego apartamentu, 3 pokoje, ogromny, widokowy taras Mieszkanie posiada 65,89 m², składają...
65.74 m²
25844.23 zł/m²
3 pokoje
7 piętro
950.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Szlak, centrum Krakowa - 54,5m² Biuro Nieruchomośc...
54.5 m²
17431.19 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
559.950 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Zielonki
Przestronne mieszkanie w Zielonkach - Cicha i zielona okolica, gotowe do zamieszkania! Cena: 559 950zł Zaprasz...
51.5 m²
10872.82 zł/m²
2 pokoje
550.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Do sprzedaży mieszkanie 34m2 na osiedlu Piastów dzielnica Mistrzejowice w budynku z 2011 roku. Lokalizacja: Osi...
33.95 m²
16200.29 zł/m²
1 pokoje
7 piętro
890.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
* zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować a...
58.4 m²
15239.73 zł/m²
5 pokoje
1 piętro
787.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Zapraszam do poznania oferty i zamieszkania w klimatycznym mieszkaniu na ulicy Wenecja. Okolica jest fantastyczna...
35.8 m²
21983.24 zł/m²
2 pokoje
4 piętro
1.599.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kościelisko
Apartament Kościelisko z własną strefą SPA! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o ...
83.67 m²
19110.79 zł/m²
3 pokoje
1.290.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Parter z ekspozycją na ulicę - idealny pod biznes w centrum Krakowa Ta oferta to rzadkość na rynku ni...
65.16 m²
19797.42 zł/m²
3 pokoje
830.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Mieszkanie na Ruczaju, przy Zakrzówku - idealne do własnej aranżacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,12 ...
50.12 m²
16560.26 zł/m²
2 pokoje
1.134 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 81,04 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochac...
81.04 m²
3 piętro
731321117
650.000 zł
"Nieruchomości Apartament" Anna Krawiec 513 383 101 Oferta tylko w naszym biurze!!!Do sprzedania prz...
119.3 m²
4 pokoje
1 piętro
513383101
549.000 zł
Opis nieruchomości:Na sprzedaż dwa domy znajdujące się na działce o powierzchni 767m w poszukiwanej lokalizacji w samym ...
120 m²
7 pokoje
510789908
380.000 zł
Na sprzedaż: Lokal Handlowo-Usługowy w Centrum MalborkaOferujemy do sprzedaży przestronny lokal handlowo-usługowy o powi...
70 m²
728713127
499.888 zł
"Nieruchomości Apartament"Małgorzata Świetłowicz793 775 800 OFERTA SKIEROWANA DLA INWESTORÓW !...
1200 m²
10 pokoje
793775800