📢

Ogłoszenia

55.000 zł

Działka w okolicy Jeziora Ługowskiego

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Chodecz

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Nowiny (gmina Chodecz).Nieruchomość o ...

700 m² 78.57 zł/m²

Działki

533 510 093

139.000 zł

działka na sprzedaż Szpetal Górny- SADOWA

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ - UL. SADOWA SZPETAL GÓRNY Cena: 139 000 zł Powierzchnia: 1500 m² ...

1500 m² 92.67 zł/m²

Działki

733 510 054

3.300.000 zł

Działka inwestycyjna/Odolion

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Odolion

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działki z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę 4 bloków i 6 budynkó...

13271 m² 248.66 zł/m²

Działki

733 510 054

1.700.000 zł

Działka inwestycyjna/Odolion

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Odolion

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1,0831 ha Odolion gmina Aleksandrów Ku...

10831 m² 156.96 zł/m²

Działki

733 510 054

999.000 zł

Działka Aleksandrów Kuj. o pow.13174 m2

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Aleksandrów Kujawski

ARKADIA NIERUCHOMOŚCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIA: Wyjątkową działkę o powierzchni 13174 m2 w malo...

13174 m² 75.83 zł/m²

Działki

733 510 054

182.000 zł

Działka na sprzedaż/Nowy Witoszyn

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę położoną w spokojnej okolicy Nowy Witoszyn -Powiat Wło...

3637 m² 50.04 zł/m²

Działki

733 510 054

2.700.000 zł

Działka inwestycyjna/Aleksandrów Kujawski

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Ośno

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działki z WARUNKAMI ZABUDOWY NA BUDYNKI WIELORODZINNE I JEDNORODZI...

13919 m² 193.98 zł/m²

Działki

733 510 054

1.250.000 zł

Piękny Dom w Michelinie , 151,74 m2 z garażem

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Dom Jednorodzinny Michelin / Włocławek Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, jednorodzinny, d...

178.42 m² 7005.94 zł/m² 4 pokoje

Domy

533 510 070

949.000 zł

Na sprzedaż Dom / Bogucin 142 m2

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki

Dom Jednorodzinny w Bogucinie gm. Fabianki Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, jednorodzin...

200.6 m² 4730.81 zł/m² 4 pokoje

Domy

533 510 070

250.000 zł

Dom z potencjałem/Bodzanowo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Dobre

Gospodarstwo w Bodzanowie na sprzedaż Arkadia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowe...

364 m² 686.81 zł/m² 3 pokoje

Domy

533 510 412

930.000 zł

Piękny dom Kowal / Więsławice-Parcele , 132 m²

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Kowal

Dom Jednorodzinny w Więsławicach-Parcele gm. Kowal Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, ...

306.4 m² 3035.25 zł/m² 5 pokoje

Domy

533 510 070

410.000 zł

3/4 domu na sprzedaż/Ul.Grodzka/Zawiśle

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

3/4 Domu PRZY ULICY GRODZKIEJ na sprzedaż Arkadia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjąt...

76 m² 5394.74 zł/m² 2 pokoje

Domy

733 510 054

159.000 zł

Mały domek 59 m2 w Orle gm. Topólka

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Topólka

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż Dom do remontu położony w malowniczej miejscowości Orl...

59 m² 2694.92 zł/m² 2 pokoje

Domy

533 510 070

450.000 zł

DOM W LIPNIE,KUJAWSKO-POMORSKIE

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lipno

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Lipnie - 183 m² + działka 877 m² Lokalizacja: Lipno, woj. kujawsko-pomorskie ...

183 m² 2459.02 zł/m² 7 pokoje

Domy

733 510 054

640.000 zł

Dom w otoczeniu lasu!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Adaminowo

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż Dom z potencjałem położony na przepięknej działce w miejscowości Adaminow...

176 m² 3636.36 zł/m² 3 pokoje

Domy

733 510 054

1.200.000 zł

DOM na sprzedaż - Brześć Kujawski

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Brześć Kujawski

Arkadia Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż przepiękny, nowy dom położony w Brześciu Kujawskim Link...

338.83 m² 3541.6 zł/m² 4 pokoje

Domy

733 510 054

820.000 zł

DOM SZEREGOWY OSIEDLE POŁUDNIE UL. ŻRÓDLANA

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni użytkowej 171 m² - funkcjonalny, z działką 515m² ...

280 m² 2928.57 zł/m² 6 pokoje

Domy

733 510 054

499.000 zł

Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa

Sprzedaż | Łódzkie | Łódź

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o <b>pow. 50,85 m</b>, położone na parterze w inwestycji <b>Natura P...

50.85 m² 2 pokoje

Mieszkania

+48 793 000 555

234.900 zł

* Gotowe do wejścia 2 pokoje, Hallera, Grudziądz

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

mieszkanie na sprzedaż Grudziądz | mieszkanie dwupokojowe Grudziądz | kamienica po remoncie Grudziądz | mieszkanie drugi...

42.78 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

576477800

1.800 zł

Przestrzenne mieszkanie po remoncie *GLINKI*

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Wiktoria Włodarska - 576455800Nieruchomości ApartamentOferujemy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu...

53 m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

576455800

Facebook
Facebook