160.000 zł
Oferujemy na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 49 m², zlokalizowany w centrum Prabut, przy ul. Warszawskiej...
49 m²
513383034
315.000 zł
Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie
Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,40 m², położonego na 4 piętrze w budynku przy...
47.4 m²
2 pokoje
4 piętro
513383034
132.480 zł
Atrakcyjna działka budowlana | blisko lasu | spokojna okolica | Zielonczyn | gmina Sicienko | warunki zabudowy Zapraszam...
1104 m²
797231179
165.000 zł
Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie
Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,70 m², położone w urokliwej okolicy Susza, przy ul. Koszar...
53.7 m²
2 pokoje
1 piętro
513383034
3.000 zł
"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow 513 383 108 W PEŁNI UMEBLOWANE / BLISKO CENTRUM / OD ZARAZDo wynajęcia przyt...
46.51 m²
2 pokoje
1 piętro
513383108
310.000 zł
Na sprzedaż przytulne, zadbane mieszkanie o powierzchni 37,10 m², położone w kamienicy w Drezdenku. To idealna propozycj...
37.1 m²
2 pokoje
1 piętro
513383006
599.000 zł
Apartament 50 m2 , 2 garaże, piwnica, Teren monitorowany!!!Garaże do mieszkania przypisane koszt jednego to 50.000 zł,...
51.4 m²
2 pokoje
2 piętro
602619515
799.000 zł
Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie
Gotowy do zaprojektowania wedle Twoich marzeń - nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony ...
132.03 m²
5 pokoje
510789934
749.000 zł
Bliźniak na końcu spokojnej ulicy - duża działka 1415 m²Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamknię...
326.35 m²
10 pokoje
662035771
429.000 zł
Dom w budowie, duża działka w okolicy lasu.OBNIŻKA CENY Tylko 429.000!!!Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący...
140 m²
5 pokoje
573095864
869.777 zł
Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie
Parterowy, duży dom w otoczeniu jezior, garaż, taras, wielkie poddaszeSzukasz domu w otoczeniu jezior (Łabędź, Jeziorak)...
145.16 m²
4 pokoje
513383034
974.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Wieliczka
ZAPRASZAM DO ZAMIESZKANIA W RODZINNEJ OKOLICY. BEZPIECZNE, ZAMKNIĘTE OSIEDLE PRZY ULICY SADOWEJ W WIELICZCE. Za...
77.95 m²
12495.19 zł/m²
4 pokoje
849.999 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
KRAKÓW- KROWODRZA/ŁOBZÓW UL. SPOKOJNA DOSKONAŁA LOKALIZACJA 15/20 MIN SPACERKIEM OD RYNKU GŁ...
43 m²
19767.42 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
715.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Skawina
SKAWINA -BLISKO CENTRUM DWU POKOJOWE MIESZKANIE OK. 64,5 m2 (obecnie 4 pokoje)...
65 m²
11000 zł/m²
4 pokoje
2 piętro
1.490.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA- OBNIŻKA DO 100 TYŚ. ZŁ Kameralne osiedl...
139.84 m²
10655.03 zł/m²
5 pokoje
1.299.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA- OBNIŻKA DO 100 TYŚ. ZŁ Kameralne osiedle...
139.78 m²
9293.17 zł/m²
5 pokoje
1.399.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
139.78 m²
10008.58 zł/m²
5 pokoje
1.599.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA - OBNIZKA DO 100 TYS ZŁ Kameralne osiedle,...
139.84 m²
11434.5 zł/m²
5 pokoje
1.299.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA - OBNIZKI DO 100 TYS,ZŁ Kameralne osie...
139.78 m²
9293.17 zł/m²
5 pokoje
1.399.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA- OBNIŻKA DO 100 TYŚ. ZŁ Kameralne osi...
139.78 m²
10008.58 zł/m²
5 pokoje