📢

Ogłoszenia

190.000 zł

Kawalerka na sprzedaż w centrum Gliwic

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

Szukałeś mieszkania w Śródmieściu Gliwic? Miejsca na gabinet, małe biuro albo salon kosmetyczny? Ta kawalerka o pow...

21.5 m² 8837.21 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 508 343 406

2.900 zł

3-pokojowy apartament na os.Radosnym w Gliwicach

Wynajem | Śląskie | Gliwice

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjny apartament zlokalizowany na os.Radosnym w Gliwicach. Osied...

60 m² 48.33 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

8.900 zł

Stylowy lokal gastronomiczny do wynajęcia

Wynajem | Śląskie | Gliwice

Lokal gastronomiczny na Gliwckiej Starówce...

147 m² 60.54 zł/m²

Lokale

+48 508 343 406

1.199.000 zł

Wysokiej klasy apartament na stylowym osiedlu

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

Polecam na sprzedaż apartament zlokalizowany na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy ul.Tadeusza Mazowieckiego. Nowocze...

95.68 m² 12531.35 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

709.000 zł

Funkcjonalny apartament w pobliżu Parku Chopina

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul.Barlickiego, w bezp...

96 m² 7385.42 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

709.000 zł

Nowoczesny apartament z tarasem - nowe bud.

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokali...

89.97 m² 7880.4 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem i garderobą

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zl...

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

737.000 zł

Nowoczesny apartament z tarasem - nowe bud.

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokaliz...

89.97 m² 8191.62 zł/m² 4 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem w nowym budownictwie

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem i garderobą

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem w nowym budownictwie

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

737.000 zł

Nowoczesny apartament z tarasem - nowe bud.

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

89.97 m² 8191.62 zł/m² 4 pokoje 3 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem i garderobą

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem w nowym budownictwie

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem w nowym budownictwie

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

275.000 zł

2-pokojowe mieszkanie przy Charlesa de Gaulle'a

Sprzedaż | Śląskie | Zabrze

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu przy ul.Charlesa de Gaulle’a. ...

56 m² 4910.71 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

+48 514 171 514

1.490.000 zł

Działka z potencjałem inwestycyjnym na Kaszubach

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż wyjątkowa działka z potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 4,27 ha (42 000 m²), położona w atrakcyjnej i sp...

42000 m²

Działki

452515153

2.805.500 zł

Działka budowlana, centrum Człuchowa.

Sprzedaż | Pomorskie

Wyjątkowa oferta sprzedaży dwóch działek usługowych o powierzchni  5611 m²  każda  w centrum Człuchowa.Przedstawiamy dzi...

5611 m²

Działki

519676825

1.140.000 zł

Deweloperski dwupak inwestycyjny nad Wisłą. Podwójny dochód, osobne liczniki i jedna Księga Wieczysta! Szu

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Deweloperski dwupak inwestycyjny nad Wisłą. Podwójny dochód, osobne liczniki i jedna Księga Wieczysta! Szuka...

75 m² 15200 zł/m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

1.140.000 zł

Dwa mieszkania, pełna prywatność i opcja na własny ogródek pod blokiem. Wyobraź sobie nieruchomość, która

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Dwa mieszkania, pełna prywatność i opcja na własny ogródek pod blokiem. Wyobraź sobie nieruchomość, która pr...

75 m² 15200 zł/m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook