📢

Ogłoszenia

1.499.000 zł

Luksusowy Loft z Domowym SPA – Kraków, Złocień

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

OFERTA SPRZEDAŻY APARTAMENTU - NOWOCZESNY DWUPOZIOMOWY LOFT Z STREFĄ SPA Kraków - Nowe Osiedle Biuro Nieruch...

87.98 m² 17037.96 zł/m² 5 pokoje 3 piętro

Mieszkania

759.000 zł

Os. Albertyńskie 3 pokoje, balkon

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Bieńczyce, 2-pok. mieszkanie, po generalnym remoncie, na Os Albertyńskim. Mieszkanie funkcjonalne, dobrze zapl...

48.5 m² 15649.48 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

1.099.000 zł

83m2+238m2 ogródek+dwa m. postojowe

Sprzedaż | Małopolskie | Wielka Wieś

Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu o powierzchni 83 m² wraz z dużym ogrodem o powierzchni 238 m² oraz dwoma miejsc...

83.3 m² 13193.28 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

639.000 zł

Tylko u Nas! Szeregowiec140m² Wąbrzeźno ogród jez.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Szeregowiec | Wąbrzeźno | 140 m² | Jezioro Frydek | ogród 1170 m² | 2 piętra | 6 pokoi | bezpośrednio przy jeziorze | um...

140 m² 6 pokoje

Domy

791811555

245.000 zł

Na sprzedaż M-3 ul.Kusocińskiego, Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 47 metrowe położone na drugim piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kusocińskiego na...

46.85 m² 5229.46 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

648.000 zł

2-pok mieszkanie po generalnym remoncie-Praska

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Kraków - Dębniki, ul. Praska. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjon...

35 m² 18514.29 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

150.000 zł

Działka ROD, z domkiem letniskowym !

Sprzedaż | Pomorskie

Sprzedam działkę ROD 500 m² z domkiem - ChojniceNa sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 500 m², położona na tereni...

500 m²

Działki

728756637

609.084 zł

ZŁOCIEŃ – Twoje mieszkanie na wschodzie Krakowa

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodn...

48.34 m² 12600 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

621.054 zł

ZŁOCIEŃ – Twoje mieszkanie na wschodzie Krakowa

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

49.29 m² 12600 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

119.000 zł

*Duża działka w Jadownikach Rycerskich

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki nieopodal Żnina w miejscowości Jadowniki Rycerskie o powierzchni 2417 mkw....

2417 m²

Działki

576440755

10.000 zł

Dom 16 pokoi, dla firm, kwatery pracownicze.

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia dom - Bydgoszcz, Górzyskowo - idealny dla firm lub dużej rodziny Do wynajęcia dom w Bydgoszczy (dzie...

450 m² 22.22 zł/m²

523290390

1.200 zł

Pokój Czyżkówko

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia pokój w domu jednorodzinnym - os. Czyżkówko, Bydgoszcz Do wynajęcia oddzielny pokój w spokojnym domu...

8 m² 150 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

75.600 zł

Garaż murowany ul. Sandomierska

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż garaż murowany po generalnym remoncie, nowa wylewka na podłodze, odmalowany, nowa instalacja elektryczna....

15 m² 5040 zł/m²

52 329 03 90

4.500.000 zł

Obiekt produkcyjno-magazynowy z budynkiem biurowym

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Świecie

Obiekt produkcyjno-magazynowy z budynkiem biurowym, idealny dla przedsiębiorstwa poszukującego kompleksowej przestrzen...

1428.54 m² 3150.07 zł/m²

52 329 03 90

85.000 zł

Garaż murowany ul. Gdańska

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż garaż o pow. 20 m2 położony w zabudowie szeregowej, w podwórzu przy ul. Gdańskiej. Garaż jest murowany po...

20 m² 4250 zł/m²

52 3290390

2.200.000 zł

Zabytkowy dwór w Szubinie ul. Browarna

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Szubin

Na sprzedaż dwór położony w Szubinie, w sąsiedztwie zadbanego staromiejskiego parku z jeziorem. Bardzo blisko cen...

1053.3 m² 2088.67 zł/m²

52 3290390

3.000 zł

HALE DO WYNAJĘCIA Do wynajęcia oferujemy hale magazynowo-produkcyjne z pełnym zapleczem mediów. Dodatkowe wyposa

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

HALE DO WYNAJĘCIA Do wynajęcia oferujemy hale magazynowo-produkcyjne z pełnym zapleczem mediów. Dodatkowe wyp...

120 m² 25 zł/m²

Lokale

523290390

9.500 zł

Okazja .Do wynajęcia magazyn 300m2 z garażem z kanałem i dwoma innymi garażami w super lokalizacji przy ulicy Grunwaldzkiej w B

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Okazja .Do wynajęcia magazyn 300m2 z garażem z kanałem i dwoma innymi garażami w super lokalizacji przy ulicy Grunwaldz...

Lokale

523290390

24.000 zł

Hale produkcyjno-magazynowe + budynek biurowy

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Świecie

Do wynajęcia obiekt produkcyjno-magazynowy z budynkiem biurowym, idealny dla przedsiębiorstwa poszukującego kompleksow...

1400 m² 17.14 zł/m²

Lokale

52 329 03 90

5.250 zł

HALA DO WYNAJĘCIA - IDEALNA NA MAGAZYN LUB PRODUKCJĘ Do wynajęcia przestronna hala o przeznaczeniu magazynowo-pro

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

HALA DO WYNAJĘCIA - IDEALNA NA MAGAZYN LUB PRODUKCJĘ Do wynajęcia przestronna hala o przeznaczeniu m...

350 m² 15 zł/m²

Lokale

523290390

Facebook
Facebook