📢

Ogłoszenia

499.900 zł

3 pokojowe z tarasem i ogrodem

Sprzedaż | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow  513 383 108    KOMFORT ŻYCIA / SZYBKI DOJAZD DO S5 / KAMERALNA ZABUDOWA      b...

68 m² 3 pokoje

Mieszkania

513383108

819.000 zł

3 pokoje, blisko jeziora, centrum Iława

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Nowoczesny apartament w kamienicy - centrum Iławy, garaż podziemny, piwnicaZamieszkaj w miejscu, które łączy miejski sty...

70.9 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

513383034

379.000 zł

Nowe mieszkanie w sercu miasta

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

 Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy | Centrum miastaZ przyjemnością prezentuję niezwykle klimatyc...

44.4 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

798857340

455.000 zł

Dom bliźniak w Marzęcinie - spokojna okolica

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż dom bliźniak - MarzęcinoOferujemy do sprzedaży przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 54 m², po...

54 m² 2 pokoje

Domy

513383142

349.000 zł

3 Pokojowe Mieszkanie do zamieszkania.

Sprzedaż | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament"Krzysztof Naskręt513 383 154OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Mieszkanie w LegnicyDo sp...

64.93 m² 3 pokoje

Mieszkania

513383154

2.980.000 zł

Dom na Szwedzkiej/ Stare Dębniki

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie - ul. Szwedzka | 208,46 m² powierzchni użytkowej Na sprzedaż funkcjonalny...

208 m² 14326.92 zł/m² 7 pokoje

Domy

269.000 zł

Kaznów.Siedlisko 62a. Okolice Lubartowa i Ostrowa.

Sprzedaż | Lubelskie | Ostrów Lubelski

Siedlisko (dom drewniany 82 m2 plus murowany garaż i murowana stodoła ) na działce o pow. 0,62 ha (6200 m2) w cichej ...

82 m² 3280.49 zł/m² 2 pokoje

Domy

814421079

429.900 zł

Działka budowlana blisko Zalewu Zemborzyckiego!!!

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. Ul. Ziołowa Lublin - 1200 m2Cena do negocj...

1200 m² 358.25 zł/m²

Działki

814421079

550.000 zł

Lublin,Mieszkanie,3 pokoje, 50 m2, ul. Sowińskiego

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Lublin, Mieszkanie, 3 pokoje, 50 m2, ul. Sowińskiego,Wieniawa, Miasteczko AkademickieOpis mieszkania: - piętro: 0/4- pow...

50 m² 3 pokoje

Mieszkania

814421079

849.000 zł

Можливість придбання іноземця

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Унікальна можливість!!!Будинок із чарівним садом - Нємч, престижне розташування поблизу БидгощаМаю честь представити уні...

114.7 m² 3 pokoje

Domy

798857340

399.000 zł

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Agent zajmujący sie ofertą: Anna Zakrzewska, tel: 798 857 340Przedstawiam wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane...

46.5 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

798857340

430.000 zł

2 pokoje/do zamieszkania /Legnica

Sprzedaż | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament"Anna Wilk573 214 201                          Mieszkanie 2 pokoje / 57 m2 /  Legnica          ...

65.4 m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

793775800

612.000 zł

Dwupoziomowe mieszkanie w apartamencie

Sprzedaż | Dolnośląskie

Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malina  tel. 573 087 693      Mieszkanie inwestycyjne cena do negocjacji dl...

110.56 m² 4 pokoje 3 piętro

Mieszkania

573087693

230.000 zł

M2 w sercu Legnicy niskie koszty utrzymania

Sprzedaż | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament"Katarzyna Bień452-515-131                OFERTA DOSTĘPNA W NASZYM BIURZE !!               Mies...

54.6 m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

452515131

175.000 zł

Okazja cenowa! M3 bezczynszowe 15 minut od Legnicy

Sprzedaż | Dolnośląskie

''Nieruchomości Apartament''Małgorzata Świetłowicz793 775 800         OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!     Bezczyn...

62.4 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

793775800

539.000 zł

Blisko komunikacji/2 niezależne pokoje/duży balkon

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie znajdujące się w bliskiej odległości komuni...

38.3 m² 14073.11 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

5.000 zł

Przestronny lokal do wynajęcia przy ul.Chopina

Wynajem | Śląskie | Gliwice

Oferujemy na wynajem reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m². Nieruchomość znajduje się na 1.piętrze zabytkowej kami...

131 m² 38.17 zł/m² 5 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

49.480 zł

Działki budowlane, Spokojna Okolica !40 zł za metr

Sprzedaż | Pomorskie

Oferta sprzedaży działek budowlanych w miejscowości Czarne MałeOferujemy na sprzedaż 8 atrakcyjnych działek budowlanych,...

1237 m²

Działki

573088948

120.000 zł

Działka 1,140 ha w lesie, przy rzece Wda-Smolniki

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż działka rolno-rekreacyjna nr 16/1o powierzchni 1,140 ha w Smolnikach k. Wdy, gmina Lubichowo w Powiecie Star...

11400 m²

Działki

728767962

37.000 zł

Działka rekreacyjna ROD RADOŚĆ

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż działka rekreacyjna ROD"RADOŚĆ" z licznymi nasadzeniami, drzewkami oraz kontenerem służącym jako domek gos...

280 m² 132.14 zł/m²

Działki

Facebook
Facebook