📢

Ogłoszenia

192.000 zł

M-2 ul. Turystyczna, Jastrzębie Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż M-2 ul. Turystyczna, Jastrzębie-Zdrój. Mieszkanie znajduję się na parterze, posiada duży balkon, okna P...

34.5 m² 5565.22 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

1.500 zł

Na wynajem M-3 ul.Kurpiowska

Wynajem | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Do wynajęcia mieszkanie z balkonem typu M-3 na ul. Kurpiowskiej w centrum Jastrzębia-Zdroju. Duży pokój z wyj...

43 m² 34.88 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

359.000 zł

Na sprzedaż mieszkanie M-4, Jastrzębie-Zdrój.

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie typu M4 o powierzchni 60 m², w centrum miasta. Lokal składa się ...

61 m² 5885.25 zł/m² 3 pokoje 8 piętro

Mieszkania

8.130 zł

Wola: lokal biurowy 104,24m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.104,24 m2 na 5 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, ...

104.24 m² 5 piętro

Lokale

731321117

16.809 zł

Wola: lokal biurowy 215,50m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.215,50 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, ...

215.5 m² 3 piętro

Lokale

731321117

11.819 zł

Wola: lokal biurowy 151,53m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.151,53 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, ...

151.53 m² 3 piętro

Lokale

731321117

5.595 zł

Wola: lokal biurowy 74,60m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 74,60 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, ...

74.6 m² 2 piętro

Lokale

731321117

5.610 zł

Teofilów - pow. magazynowo - biurowa 510 m2 Ip.

Wynajem | Łódzkie | Łódź

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo- biurowa <b>510 m2</b> na I piętrze w północno - zachodniej części Łodz...

510 m² 1 piętro

Lokale

+48 793 000 555

7.858 zł

Wola: lokal biurowy 100,75m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.100,75 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, ...

100.75 m² 2 piętro

Lokale

731321117

9.418 zł

Mokotów: lokal biurowy 138,51m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Przez pierwsze 3 miesiące, czynsz 55 PLN/m2------------------------------------------------------------Warszawa - Do wyn...

138.51 m² 1 piętro

Lokale

731321117

10.093 zł

Mokotów: lokal biurowy 148,43m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 148,43 m2 na warszawskim Mokotowie ,na 1 piętrze w nowoczesn...

148.43 m² 1 piętro

Lokale

731321117

44.770 zł

Śródmieście: lokal biurowo-usługowy 2420m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2420 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach Al. Sol...

2420 m² 3 piętro

Lokale

731321117

11.655 zł

Śródmieście: lokal biurowy 630m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.630 m2 na 3 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach Al. Solidarnoś...

630 m² 3 piętro

Lokale

731321117

95.000 zł

Tylko u nas! Dz. budowlane, blisko jeziora i lasy

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Oferta sprzedaży działki w Osetnie - możliwość zakupu większej ilości działekTylko w naszym biurze!Na sprzedaż działka b...

1300 m²

Działki

510789893

209.000 zł

Tylko u nas! Dom w świetnej cenie!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dom - niska cena - dobry dojazd!TYLKO W NASZYM BIURZE!Dom w Nowych Marzach, Gmina Dragacz - Doskonała Lokalizacja przy W...

97 m² 3 pokoje

Domy

510789893

1.190.000 zł

Luksusowe mieszkanie - 2 balkony, 2 łazienki, 7kW

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej części IławyIława - perła Mazur Zachodnich, miasto nad najdłuższym jeziorem w Polsce ...

107 m² 4 pokoje 3 piętro

Mieszkania

510789934

399.900 zł

Tylko u nas! Dom 89,5m² Wieldządz garaż ogród jez.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Wieldządz | gm. Płużnica | dom przy jeziorze | duży ogród | pomieszczenia gospodarcze | cisza i spokój | garaż | stodoła...

89.5 m² 3 pokoje

Domy

791811555

278.376 zł

Częstochowa, ul. Złota | Apartament na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych apartamentów w inwestycji Złota...

33.14 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

508 929 508

1.140.000 zł

Zamieszkaj w cudownej okolicy blisko Krakowa

Sprzedaż | Małopolskie | Siepraw

Wspaniały dom jednorodzinny zlokalizowany na pięknej działce w Łyczance obok Sieprawia. Serdecznie zapraszam do zapoz...

121.6 m² 9375 zł/m² 3 pokoje

Domy

180.000 zł

Gotowy lokal na sprzedaż

Sprzedaż | Wielkopolskie

Lokal handlowo-użytkowy na sprzedaż - 37m2.Na sprzedaż lokal o powierzchni 37m2. Idealna lokalizacja, w pobliżu dworca P...

37 m²

Lokale

574961460

Facebook
Facebook