📢

Ogłoszenia

8.091 zł

Mokotów: lokal biurowy 558m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 558 m2 na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach u...

558 m²

Lokale

731321117

15.370 zł

Mokotów: lokal biurowy 1060m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro o powierzchni 1060 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Woł...

1060 m² 1 piętro

Lokale

731321117

3.990 zł

Wola: biuro serwisowane dla 3 osób do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób, na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, niedaleko Ro...

14 m² 1 piętro

Lokale

731321117

79.000 zł

Działka budowlana 3000 m2 w Siekierce gm. Chotcza

Sprzedaż | Mazowieckie | Siekierka Nowa

Działka budowlana o pow. 3000 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w cichej i malowniczej miejscowości Siekierka Now...

3000 m² 26 zł/m²

Działki

814421079

869.000 zł

2 pokoje z loggią na Bratysławskiej

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

2 POKOJE Z LOGGIĄ NA UL. BRATYSŁAWSKIEJ - KROWODRZA Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z loggią (ekspozycja pd-za...

51.14 m² 16992.57 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

7.950 zł

Śródmieście: lokal biurowy 318m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 318 m2 na24 piętrze w eleganckim budynku biurowym w centrum ...

318 m² 24 piętro

Lokale

731321117

4.446 zł

Śródmieście:lokal biurowy 228m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

blisko Dworca Centralnego PKP-------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.228 m2 na...

228 m² 9 piętro

Lokale

731321117

4.465 zł

Wola: lokal biurowy 235 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.235 m2 na 10 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach u...

235 m² 10 piętro

Lokale

731321117

2.120 zł

Wola: biuro serwisowane dla 2 osób do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób, na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, niedaleko Ro...

11 m² 1 piętro

Lokale

731321117

5.300 zł

Wola: biuro serwisowane dla 4 osób do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

1 miesiąc gratis dla umowy na 12 miesięcy--------------------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: umeb...

21 m² 2 piętro

Lokale

731321117

370.000 zł

Gruszewnia, ul. Kłobucka | Dom na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowośc...

74 m² 5000 zł/m² 3 pokoje

Domy

571 322 774

3.000.000 zł

Mykanów, ul. Akacjowa | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Mykanów

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjno-budowlanej,...

18870 m² 158.98 zł/m²

Działki

343411101

350.000 zł

Częstochowa, Nowowiejskiego | Mieszkanie

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Częstochowie przy ul...

48.23 m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

571 322 774

125.414 zł

Działka budowlana w centrum Świecia

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działka budowlana w centrum Świecia | 859m2 | 146 zł/m2*****TYLKO U NASZbuduj dom dokładnie taki, jak chcesz - w centrum...

859 m²

Działki

797231329

470.000 zł

OKAZJA!!! Idealna pod inwestycję lub dla rodziny

Sprzedaż | Wielkopolskie

Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca część kamienicy o łącznej powierzchni 267,23 m², położona w atrakcyjnej lokalizacji,...

267.23 m² 4 pokoje

Mieszkania

513383006

1.100.000 zł

Nieruchomość dla dwoch pokoleń!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Nowy dom w stanie deweloperskim w urzekającej okolicy. Serce Osielska, a jednocześnie ustronny bliski natury zaułek. To ...

143 m² 4 pokoje

Domy

797231329

4.500.000 zł

Dochodowa firma cateringowa, hala 620m2, Lublin

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Na sprzedaż Gotowy biznes, który od pierwszego dnia zarabia.Co zyskujesz- biznes zarabiający od pierwszego dnia- doświad...

620 m² 7258.06 zł/m²

Lokale

814421079

195.000 zł

Pokój o pow. 16,26 m2 w hotelu ARCHE w Lublinie.

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Pokój hotelowy (lok. niemieszkalny) o pow. 16,26 m2 z przeznaczeniem inwestycyjnym znajdujący się w budynku hotelu ARCHE...

16.26 m² 11.99 zł/m² 2 piętro

Lokale

814421079

2.000.000 zł

5,42 ha, Stawy rybne, las, Zemborzyce, Lublin

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Działka o łącznej powierzchni 5.42 ha, oznaczona jako teren usług turystyki i gospodarki rybackiej na obrzeżach Lublina....

54200 m² 36.9 zł/m²

Działki

814421079

1.300.000 zł

5 pok. dom z garażem i ogrodem na wznies. nad wodą

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

5 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem na wzniesieniu przy jeziorzeZemborzyce - dom 170 m2 oraz własną działką 1300 ...

170 m² 7647.06 zł/m² 5 pokoje

Domy

814421079

Facebook
Facebook