📢

Ogłoszenia

3.100 zł

Apartament przy Wrocławskiej

Wynajem | Małopolskie | Kraków

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Stylowy apartament z widokiem | 2 pokoje | wysoki standard | blisko centru...

40 m² 77.5 zł/m² 2 pokoje 9 piętro

Mieszkania

2.300 zł

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem Ruczaj

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m², położone na I piętrze zadbanego budynku...

38 m² 60.53 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.215.000 zł

Apartament 81m2 w Bonarka Living

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Biuro Sadurscy przedstawia na sprzedaż apartament 81m2 w Bonarka Living Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w bud...

81 m² 15000 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.749.000 zł

Nowy Apartament ul. Kijowska

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesny, nigdy niezamieszkany apartament przy parku | 4 pokoje | wy...

68.71 m² 25454.81 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

860.000 zł

Wyjąykowy deweloperski apartment Kokotów 100 m2

Sprzedaż | Małopolskie | Kokotów

Apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim PLUS Wieliczka- Kokotów Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziom...

98.3 m² 8748.73 zł/m² 5 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 781-366-658

470.000 zł

2-pokoje os. Na Stoku - jasna kuchnia, balkon

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

2 pokoje 35 m² jasna kuchnia, loggia, blok z cegły os. Na Stoku - zielona okolica Na sprzedaż funkcjonaln...

34.83 m² 13494.11 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 781-366-658

730.000 zł

Wyjątkowe 3-pokojowe Czerwieńskiego Kraków Azory

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku ...

54 m² 13518.52 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 781-366-658

580.000 zł

Piękne mieszkanie 30,5 m2 os. Akademickie

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Atrakcyjna kawalerka 30,49 m² z balkonem i jasną kuchnią Kraków Czyżyny os. Akademickie Na sprzedaż f...

30 m² 19333.33 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 781-366-658

1.850.000 zł

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne na Starym Mieście w okolicach Poczty Głównej. Zadbana kamienica i po

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne na Starym Mieście w okolicach Poczty Głównej. Zadbana kamienica...

98.81 m² 18722.8 zł/m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

+48 781-366-658

1.450.000 zł

Wyjątkowy apartament Kraków Łokietka

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - o statni dostępny apartament w kameralnym osiedlu ekskluzywnych...

108 m² 13425.93 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 781-366-658

820.000 zł

Ostatnie mieszkanie deweloperskie 82 m2 z ogrodem

Sprzedaż | Małopolskie | Zabierzów

*zdjęcia należą do Właściciela oferty Na sprzedaż bezczynszowe, przestronne 3-pokojowe 82 m2 m...

82 m² 10000 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

+48 781-366-658

35.552 zł

Mokotów: lokal biurowy 2222m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 2222 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w ok...

2222 m² 2 piętro

Lokale

731321117

5.460 zł

Mokotów: lokal biurowy 341,26m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 341,26 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w ...

341.26 m² 3 piętro

Lokale

731321117

1.377 zł

Mokotów: lokal handlowo-usługowy 91,83m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 91,83 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokot...

91.83 m²

Lokale

731321117

7.759 zł

Mokotów: lokal biurowy 517,25mw na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 517,25 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w ...

517.25 m² 1 piętro

Lokale

731321117

10.496 zł

Mokotów: lokal biurowy 656m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 656 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w oko...

656 m² 1 piętro

Lokale

731321117

18.767 zł

Mokotów: lokal biurowy 1172,94m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1172,64 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w...