130.000 zł
Dom z czerwonej cegły na wsi - z ogródkiem - wieś Czernice, gm. ZakrzewoObniżka ceny!Tylko u nas! Oferta na wyłączność.N...
220 m²
5 pokoje
513383144
180.000 zł
Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem, na parterze - na wsi - do remontu - KłębowiecObniżka ceny!Tylko u nas! Oferta na wyłą...
54.76 m²
2 pokoje
513383144
690.000 zł
Dom bliźniak w Pelplinie - 183 m² + poddasze użytkowe ok. 50 m²Na sprzedaż prezentujemy Państwu przestronny i nowoczesny...
230 m²
5 pokoje
513383142
155.000 zł
Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę która znajduje się w miejscowości Bysław. Ze względu na swoje położenie po...
1300 m²
573095359
140.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Pcim
Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 14 arów Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzc...
1427 m²
98.11 zł/m²
+48 781-366-658
159.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Dobra
Piękna widokowa działka budowlana 16,63 ara Dobra Na sprzedaż działka widokowa w miejscowości Dobra w cichej...
1663 m²
95.61 zł/m²
+48 781-366-658
192.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Pcim
Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 16 arów Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzc...
1600 m²
120 zł/m²
+48 781-366-658
155.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Brodła
Na sprzedaż dom ROD w Brodłach, gm. Alwernia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży murowanego domu ...
60 m²
2583.33 zł/m²
+48 781-366-658
129.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Nowa Wieś
Działka rolna z drewnianym domem w Nowej Wsi, gm. Dobczyce Oferujemy na sprzedaż malowniczo położoną działkę...
6004 m²
21.49 zł/m²
+48 781-366-658
127.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Krzyszkowice
Na sprzedaż piękna działka budowlana 868 m2 położona w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Krz...
868 m²
146.31 zł/m²
+48 781-366-658
230.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Krzyszkowice
Na sprzedaż piękna działka budowlana 1689 m2 położona w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Kr...
1689 m²
136.18 zł/m²
+48 781-366-658
85.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Szczurowa
Na sprzedaż 25 ary działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne siedliskowe...
2579 m²
32.96 zł/m²
+48 781-366-658
198.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Szczurowa
Na sprzedaż 92 ary działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne zagrodowe ...
9212 m²
21.49 zł/m²
+48 781-366-658
129.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Nowa Wieś
76 m²
1697.37 zł/m²
2 pokoje
+48 781-366-658
1.820.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Krzyszkowice
Na sprzedaż atrakcyjny, przestronny dom o powierzchni 260 m² (plus piwnica 45m2) Krzyszkowice, powiat m...
260 m²
7000 zł/m²
7 pokoje
+48 781-366-658
155.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Brodła
60 m²
2583.33 zł/m²
3 pokoje
+48 781-366-658
3.100 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
*Zdjęcia należą do właściciela oferty Stylowy apartament z widokiem | 2 pokoje | wysoki standard | blisko centru...
40 m²
77.5 zł/m²
2 pokoje
9 piętro
2.300 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m², położone na I piętrze zadbanego budynku...
38 m²
60.53 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
1.215.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Biuro Sadurscy przedstawia na sprzedaż apartament 81m2 w Bonarka Living Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w bud...
81 m²
15000 zł/m²
4 pokoje
1 piętro
1.749.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
*Zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesny, nigdy niezamieszkany apartament przy parku | 4 pokoje | wy...
68.71 m²
25454.81 zł/m²
4 pokoje
1 piętro