689.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Przestronne 2-pokojowe mieszkanie do odświeżenia | Widok na zieleń Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy oferuje...
50.2 m²
13725.1 zł/m²
2 pokoje
6 piętro
2.600 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Zdjęcia należą do właściciela oferty. Przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie | Bieżanów-Prokocim | ul. Górnik...
40.41 m²
64.34 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
3.200.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Szczecin
Na sprzedaż unikatowa nieruchomość w miejscowości Dobra pod Szczecinem, - powierzchnia domu 800 m2, - działka 4327 m2, ...
790 m²
4050 zł/m²
10 pokoje
+48501443377
4.250.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
* zdjęcia należą do właściciela domu Przestronny dom z widokową działką przy lesie Wolskim - Kraków Zwierzyniec ...
400 m²
10625 zł/m²
7 pokoje
280.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Pcim
Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzin...
2000 m²
140 zł/m²
1.742.500 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Dobranowice
Na sprzedaż działka budowlano-rolna - 2,5251 ha - Dobranowice, gm. Wieliczka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość ...
25251 m²
69.01 zł/m²
3.300 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie z parkingiem Do wynajęcia jasne, po remoncie i bardzo wygodne mie...
1 m²
3300 zł/m²
3 pokoje
3 piętro
4.600 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Angel Wawel - komfort życia w samym centrum Krakowa. Wyobraź sobie poranki ze spacerem nad Wisłą, szybk...
52 m²
88.46 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
2.290 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
KOMFORTOWE MIESZKANIE 2-POKOJOWE + OSOBNA KUCHNIA - OSIEDLE NA WZGÓRZACH *zdjęcia należą do Właściciela ofer...
46 m²
49.78 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
595.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Stojowice
Dom idealny dla młodej rodziny - w sąsiedztwie Jeziora Dobczyckiego Szukacie miejsca na wspólne życie z dala od ...
155 m²
3838.71 zł/m²
5 pokoje
1.099.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
SUPER CENA - SALWATOR UL. KRÓLOWEJ JADWIGI - 3 POKOJE W KAMIENICY NA PARTERZE - 68,7 M2 LOKALIZACJA: Salwato...
68.7 m²
15997.09 zł/m²
3 pokoje
4.500 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Dwupoziomowe mieszkanie w południowej części Krakowa! Na wynajem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie ...
82.59 m²
54.49 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
950.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Zielonki
BIBICE - Nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem! Doskonała lokalizacja bezpośrednio przy trasie S7 ...
287 m²
3310.1 zł/m²
729.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Os. Piastów, Mistrzejowice - Kraków Na sprzedaż f...
56.41 m²
12923.24 zł/m²
4 pokoje
730.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Narożne, przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy - park za oknem! Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni ume...
46.07 m²
15845.45 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
6.600 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~95m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h *Zd...
95 m²
69.47 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
3.000 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Słoneczne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym - Reduta! LOKALIZACJA Mieszkanie usytuowane jest w j...
46.03 m²
65.17 zł/m²
3 pokoje
4 piętro
729.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Atrakcyjna oferta 3-pokojowego mieszkania w zielonej okolicy - ul. Powstańców! Oferujemy do sprzedaży komfortowe...
58.35 m²
12493.57 zł/m²
3 pokoje
4 piętro
780.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie (52,09 m²) wysoki standard | Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne, fu...
52.09 m²
14974.08 zł/m²
3 pokoje
4 piętro
500 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Miejsce postojowe w garażu podziemnym - ul. Chmieleniec, Ruczaj | 18 m² | Na wynajem wygodne miejsce postojowe...
18 m²
27.78 zł/m²