📢

Szukaj: Lublin Lubelskie

840.000 zł

Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Piękna działka w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego !! Działka w Zemborzycach w granic...

3000 m² 280 zł/m²

Działki

814421079

780.000 zł

Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

3000 m² 300 zł/m²

Działki

814421079

6.000.000 zł

Pod lokalizację wielkokubaturowych obiektów handl.

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Działka budowlana o powierzchni 12019mkw oraz rewelacyjnych wymiarach 77m x 156m pod lokalizację wielkokubaturowych obie...

12019 m² 499.21 zł/m²

Działki

814421079

650.000 zł

5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

4311 m² 180 zł/m²

Działki

814421079

4.390.000 zł

Blisko Centrum Handlowego IKEA

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Oferuję działkę inwestycyjną o atrakcyjnym położeniu, w okolicy  Centrum Handlowego IKEA w Lublinie. Powierzchnia działk...

12600 m² 348 zł/m²

Działki

814421079

1.550.000 zł

Lublin, ul. Turystyczna, 28ar, AG, inwestycyjna,

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Lublin, Turystyczna, 28 ar, AG, inwestycyjna, PrzemysłowaDziałka:- 1 linia zabudowy- 2700m2- wymiary 82/41mLokalizacja:-...

2800 m² 553.57 zł/m²

Działki

814421079

2.000.000 zł

Działka przemysłowo budowlana 63a Lublin Zadębie

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Działka Inwestycyjna około 63 ary na obrzeżach miasta wojewódzkiego LublinMedia w pobliżu PRĄD, GAZ, KANALIZACJA, WOD...

6296 m² 317.66 zł/m²

Działki

814421079

445.000 zł

Atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, Lublin w dzielnicy Sławin - 1162 m2Atrakcyjnie zlokalizowana działka z prze...

1162 m² 382.96 zł/m²

Działki

814421079

262.000 zł

Działka usługowa pod wiele działalności.

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **** KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI **LUBLIN/ZEMBORZYCE: Polecam do zakupu atrakcyjną dzi...

600 m² 436.67 zł/m²

Działki

814421079

7.000 zł

Dom pod wynajem! Dobra lokalizacja.

Wynajem | Lubelskie | Lublin

Duży dom z ogródkiem pod wynajem - Sławin10 min od centrum!Idealny dla grupki przyjaciół, pracowników bądź większej rod...

216.5 m² 6 pokoje

Domy

814421079

899.000 zł

Dom z garażem i działką w cenie mieszkania

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

6 pokojowy dom z garażem i własną ogrodzoną działką.Kalinówka (Lublin) - dom z garażem 141m2 oraz własną działką 542m2. ...

141.07 m² 6372.72 zł/m² 6 pokoje

Domy

814421079

450.000 zł

Dom przy Politechnice Lubelskiej , 70 m2

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Oferuję na sprzedaż murowany dom w doskonałej lokalizacji, tuż obok Politechniki Lubelskiej, na ulicy Wapiennej. Nieruch...

70 m² 6428.57 zł/m² 3 pokoje

Domy

814421079

1.250.000 zł

Dom, Lublin, ul. Janowska, 158m2, salon+4 pok

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Dom, Lublin, ul. Janowska, Budynek:-4 pokoje + salon -158 powierzchni całkowitej (120 użytkowej)-wymurowany z gazobetonu...

158 m² 7911.39 zł/m² 5 pokoje

Domy

814421079

890.000 zł

Sławin duży dom w świetnej lokaliz

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Do sprzedania duży dom w świetnej lokalizacji. W pobliżu cała infrastruktura miejska, potrzebna do codziennego funkcjon...

216.5 m² 4110.85 zł/m² 6 pokoje

Domy

814421079

849.000 zł

Sławin - 2 piętra domu po remoncie + garaż

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Na sprzedaż 2 kondygnacje domu wolnostojącego z własnym wejściem na Sławinie - 130m2. 4 pokoje + salon z aneksem, 3 bal...

130 m² 6530.77 zł/m² 4 pokoje

Domy

814421079

1.150.000 zł

Dom, Lublin, Dziesiąta, 150m2, 6pok

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Dom, Lublin, Dziesiąta, Budynek:-ok 150m2-6 pokoi-wymurowany z gazobetonu-ocieplony styropianem -dach z blachodachówki-1...

150 m² 7666.67 zł/m² 6 pokoje

Domy

814421079

2.800 zł

Prestiżowy apartament na wynajem - "Art Deco"

Wynajem | Lubelskie | Lublin

Prezentujemy niepowtarzalny, ekskluzywny apartament na wynajem, w zabytkowym, odrestaurowanym gmachu "Art Deco" przy uli...

42.91 m² 2 pokoje

Mieszkania

814421079

2.490 zł

2 pok. po gener. remoncie, bez prowizji dla Biura

Wynajem | Lubelskie | Lublin

Oferta wynajmu przestronnego 2 pokojowego mieszkania w loftowym nowoczesnym stylu po generalnym remoncie przy ulicy Wal...

50 m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

814421079

1.800 zł

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na Czubach

Wynajem | Lubelskie | Lublin

Wygodne mieszkanie w spokojnej okolicyMieszkanie 2 pokojowe o powierchni 50 mkw na 1 piętrze. Jeden pokój ma powierzchn...

51 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

814421079

952.000 zł

Unikatowe mieszkanie w centrum Lublina - 136m2!

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 136m2 - 6 pokoi.Lokal położony jest na ostatnim piętrze kamienicy w sam...

136 m² 6 pokoje 3 piętro

Mieszkania

814421079

Facebook
Facebook