📢

Ogłoszenia

1.798.000 zł

Działka komercyjna o powierzchni 8700 m² położona w miejscowości Rudno, gmina Krzeszowice. Teren w miejscowym planie zagos

Sprzedaż | Małopolskie | Rudno

Działka komercyjna o powierzchni 8700 m² położona w miejscowości Rudno, gmina Krzeszowice. Teren w miejscowym planie z...

8700 m² 206.67 zł/m²

Działki

310.000 zł

Działka budowlana 4200 m2, Celiny blisko Krakowa

Sprzedaż | Małopolskie | Celiny

Działka budowlana 4200 m2, Celiny blisko Krakowa / Słomnik. Piękna, widokowa działka zlokalizowana w miejscowości Cel...

4200 m² 73.81 zł/m²

Działki

240.000 zł

Działka budowlana Polekarcice

Sprzedaż | Małopolskie | Koniusza

* zdjęcia należą do właściciela oferty Działka budowlana Polekarcice, gmina Koniusza w powiecie proszowickim. Pię...

4800 m² 50 zł/m²

Działki

198.000 zł

Zdzięsławice, gmina Michałowice. Działka 15 arów

Sprzedaż | Małopolskie | Zdzięsławice

Zdzięsławice, gmina Michałowice. Działka o pow. 1500 m2 (ok. 33 x 45 m) z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Dz...

1500 m² 132 zł/m²

Działki

720.000 zł

Działka budowlana 8900 m2 Poręba Żegoty

Sprzedaż | Małopolskie | Poręba Żegoty

*zdjęcia należą do właściciela oferty Atrakcyjna działka 89 a! Działka budowlana 8900 m2, w miejscowości Poręba ...

8900 m² 80.9 zł/m²

Działki

156.000 zł

Działka budowlana Zakliczyn gm. Siepraw

Sprzedaż | Małopolskie | Siepraw

Działka budowlana Zakliczyn gm. Siepraw. Oferujemy widokową działkę budowlaną o powierzchni 782 m2 położoną w Zaklicz...

782 m² 199.49 zł/m²

Działki

420.000 zł

Sieradzice gmina Kazimierza Wielka

Sprzedaż | Świętokrzyskie | Kazimierza Wielka

Sieradzice gmina Kazimierza Wielka. Działka o pow. 8300 m2 zabudowana dwoma domami mieszkalnymi. Przedmiotowa działka l...

8300 m² 50.6 zł/m²

Działki

1.588.000 zł

Działka budowlana Cholerzyn, gmina Liszki.

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

Działka budowlana Cholerzyn, gmina Liszki. Oferujemy działkę inwestycyjną o powierzchni 6059 m2 położoną w Cholerzyn...

6059 m² 262.09 zł/m²

Działki

220.000 zł

Książnice Wielkie gmina Koszyce

Sprzedaż | Małopolskie | Koszyce

Książnice Wielkie gmina Koszyce powiat proszowicki. Działka o pow. 4500 m2. Przedmiotowa działka leży w terenie nieob...

4500 m² 48.89 zł/m²

Działki

135.000 zł

Działka budowlana Krzeczów blisko Bochni.

Sprzedaż | Małopolskie | Rzezawa

Działka budowlana Krzeczów blisko Bochni. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Krzeczowie gm. Rzezawa , powiat bo...

2912 m² 46.36 zł/m²

Działki

598.000 zł

Dom wolnostojący na 7 arowej w Myślenicach

Sprzedaż | Małopolskie | Myślenice

Dom wolnostojący na 7 arowej, widokowej działce w Myślenicach. Dom w/g projektu ma 255,5 m2 powierzchni użytkowej na 3...

255.5 m² 2340.51 zł/m² 8 pokoje

Domy

420.000 zł

Sieradzice gmina Kazimierza Wielka 2 domy

Sprzedaż | Świętokrzyskie | Kazimierza Wielka

Sieradzice gmina Kazimierza Wielka 2 domy o pow. ok. 200 m2 i ok. 100 m2 . Dom mieszkalny jednokondygnacyjny z lat 50. ...

200 m² 2100 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.260.000 zł

 Świątniki Górne - wyjątkowa okazja! Dwa w cenie 1

Sprzedaż | Małopolskie | Świątniki Górne

Świątniki Górne - wyjątkowa okazja! Dwa domy w cenie jednego. Dom mieszkalny, trzykondygnacyjny z 1982 ...

258 m² 4883.72 zł/m² 7 pokoje

Domy

2.800.000 zł

Dom w zabudowie bliźniaczej Olsza

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Dom w zabudowie bliźniaczej na działce o pow. 741 m 2 , w rewelacyjnej lokalizacji, na Olszy. Oferujemy na sprz...

173.41 m² 16146.7 zł/m² 4 pokoje

Domy

728.000 zł

Kraków, Podgórze Duchackie - 3‑pokojowe mieszkanie, 55,7 m² Na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Kraków, Podgórze Duchackie - 3‑pokojowe mieszkanie, 55,7 m² Na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powier...

55.7 m² 13070.02 zł/m² 3 pokoje 7 piętro

Mieszkania

959.000 zł

Nowoczesne 3‑pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ul. Walerego Sławka - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne, przes

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowoczesne 3‑pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ul. Walerego Sławka - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż ...

56 m² 17125 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

1.428.000 zł

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią oraz dwustanowiskowym miejscem parkingowym w podziemnym garażu, zlokalizowane w Star

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią oraz dwustanowiskowym miejscem parkingowym w podziemnym garażu, zlo...

72.78 m² 19620.77 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

638.000 zł

Kraków, Mistrzejowice - 2 pokoje 53 m² Oferujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,02 m²

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Kraków, Mistrzejowice - 2 pokoje 53 m² Oferujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,02 m², położ...

53.02 m² 12033.2 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

898.000 zł

Bieżanów - Prokocim 3-pokojowe mieszkanie 57 m² z 2 DUŻYMI TARASAMI ! Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mie

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Bieżanów - Prokocim 3-pokojowe mieszkanie 57 m² z 2 DUŻYMI TARASAMI ! Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe miesz...

56.97 m² 15762.68 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

524.800 zł

Kraków, Nowa Huta - Osiedle Krakowiaków Na sprzedaż mieszkanie położone na 10. piętrze jedenastopiętrowego budy

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Kraków, Nowa Huta - Osiedle Krakowiaków Na sprzedaż mieszkanie położone na 10. piętrze jedenastopiętrowego budynku ...

43.7 m² 12009.15 zł/m² 3 pokoje 10 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook