219.000 zł
Sprzedaż | Lubelskie | Kazimierz Dolny
Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 25 arów (0,25ha) położona w malowniczej miejscowości Uściąż, zaledwie kilka...
2500 m²
87.6 zł/m²
814421079
390.000 zł
2 pokoje - 46m2 - Czechów - ul. Paderewskiego - blok przy pętli autobusowej - 390.000złSzukasz mieszkania z potencjałem,...
46 m²
2 pokoje
3 piętro
814421079
535.000 zł
M-3, ul. Szpitalna, nowe budownictwo, super lokalizacja, teren zamknięty, windaOferta tylko w naszym biurze !!!Oferuję p...
44.8 m²
2 pokoje
3 piętro
797231720
95.000 zł
"Nieruchomości Apartament"Ewelina Gruszczyńska-Malina573 087 693 Mieszkanie 3 pokojowe /Przemków Do sprz...
38.5 m²
3 pokoje
2 piętro
573087693
2.997.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Dom dwurodzinny z potencjałem usługowym - Kraków, Bronowice Małe LOKALIZACJA: ul. Olkuska, dzielnica Krow...
310 m²
9667.74 zł/m²
7 pokoje
639.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Kliny, ul. Borkowska. Starannie wykończone 2 pokojowe mieszkanie - 46,40 m 2 , z dużym balkonem. Mieszkanie usytu...
46.4 m²
13771.55 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
2.750 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, przy ul. I. Paderewskiego. L...
54 m²
50.93 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
523290390
169.000 zł
Działka budowlana w Chojnicach, super cena! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki położone w Chojnicach.DZIAŁKA:...
847 m²
728756637
22.360 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 260 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toru...
260 m²
3 piętro
731321117
3.612 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 42 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, niedaleko Centrum Han...
42 m²
1 piętro
731321117
18.920 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 220m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruń...
220 m²
1 piętro
731321117
1.600 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.16 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszk...
16 m²
3 piętro
731321117
2.064 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 24 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, niedaleko Centrum Handlowego T...
24 m²
4 piętro
731321117
2.200 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Karol Słomczyński720 885 210Oferujemy do wynajęcia przestronne, 3- pokojowe mieszkanie na osiedlu Wzgórze Wolności w Byd...
59 m²
3 pokoje
6 piętro
720885210
180.000 zł
Wyjątkowa działka blisko jeziora - idealne miejsce na Twój dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2...
2043 m²
728768624