📢

Ogłoszenia

1.140.000 zł

3 POKOJE | 62 m² | KLEPARZ | 10 MIN OD RYNKU!

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

MIESZKANIE Z OGROMNYM POTENCJAŁEM | UL. ŚLĄSKA 9 | KRAKÓW - KROWODRZA Ta nieruchomość to ideal...

62.62 m² 18205.05 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

3.000 zł

Nowoczesne 2 pokoje | Balkon | Płaszów

Wynajem | Małopolskie | Kraków

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Myśliwska - Płaszów ...

33.74 m² 88.92 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

575.000 zł

Kawalerka|34m2| Top lokalizacja|Rozdroże

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie 1-pokojowe o pow. 34,30 m2 zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części...

34.3 m² 16763.85 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

13.000 zł

Open space/całe piętro w nowoczesnym biurowcu 1-P

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Całe piętro pod biuro/usługi/handel | ok.283 m² | Dębniki, Kraków ​Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy mają ...

283 m² 45.94 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Lokale

849.000 zł

3 pokoje | 57 m² | Wola Duchacka

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

3 pokoje | 57 m² | Wola Duchacka | ul. Klonowica | m. postojowe OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż funkcjonalne, 3-...

57 m² 14894.74 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

6.250 zł

3-pok apartament na wynajem ul. Madalińskiego

Wynajem | Małopolskie | Kraków

DO WYNAJĘCIA LUKSUSOWY APARTAMENT Z TARASEM Z WIDOKIEM NA WAWEL, KOPIEC KOŚCIUSZKI ORAZ WISŁĘ Nieruchomości Br...

70.96 m² 88.08 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

688.000 zł

2-pok/os. kuchnia/ tarasem | Ruczaj | ul. Piltza

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem | Ruczaj | ul. Piltza Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkani...

42.5 m² 16188.24 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

1.030.000 zł

75m2, Dębniki-Kliny Borkowskie

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowoczesne mieszkanie 75 m² - Kraków, Kliny, ul. Małysiaka Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o po...

75.03 m² 13727.84 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

565.000 zł

Kawalerka w zielonej okolicy!

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Twoje gotowe mieszkanie w sercu Prądnika Białego - wprowadź się od zaraz! Kawalerka 30,9 m² z balkonem | Prądnik Bia...

30.9 m² 18284.79 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

9.920 zł

Śródmieście: biuro serwisowane dla 8 osób, do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 8 osób w Centrum Warszawy, na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ...

28.81 m² 6 piętro

Lokale

731321117

7.440 zł

Śródmieście: biuro serwisowane dla 6 osób, do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 6 osób w Centrum Warszawy, na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ...

23.36 m² 6 piętro

Lokale

731321117

13.640 zł

Śródmieście: biuro serwisowane dla 11 osób do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 11 osób w Centrum Warszawy, na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko...

43.58 m² 5 piętro

Lokale

731321117

9.920 zł

Śródmieście: biuro serwisowane dla 8 osób, do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 8 osób w Centrum Warszawy, na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ...

30.24 m² 5 piętro

Lokale

731321117

169.000 zł

Działka rod Prądy Bydgoszcz

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działka 400m2, domek  murowany, ocieplony, ogrzewanie, ogród.Bydgoszcz, Prądy Domek całoroczny  50m2, murowany , ocieplo...

400 m²

Działki

602619515

99.000 zł

Działki budowlane 1200 m2 Frednowy

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Oferta sprzedaży - 6 działek budowlanych w Frednowach, gm. IławaTylko w naszym biurze - oferta na wyłączność! Oferujemy ...

1200 m²

Działki

728768624

1.198.000 zł

Niepołomice, Dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w zabudowie

Sprzedaż | Małopolskie | Kłaj

Niepołomice, Dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w za...

125.43 m² 9551.14 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.190.000 zł

2 pokoje przy ul. Rydlówka / wysoki standard

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. RYDLÓWKA - DĘBNIKI Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 5 7,35 m2 z...

57.35 m² 20749.78 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

3.000 zł

Olimipia Port - 3 pokoje z klima,balkon,m post

Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław

<b>Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe/ balkon/ klimatyzacja/ garaż / Olimpia Port ul. Kolumba</b>Oferuję do wy...

55 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.700 zł

2 pokoje w Centrum z widokiem na Odrę, ul. Kurkowa

Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław

<b>Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na rzekę na osiedlu zamkniętym z ochr...

48.6 m² 2 pokoje 7 piętro

Mieszkania

1.700.000 zł

Pasywny Dom w Zaciszu Trzech Gór...

Sprzedaż | Dolnośląskie | Mieroszów

<u>LOKALIZACJA - <b>Kamionka</b>, dom pasywny ; 3 pokoje + salon, 149 m2 w otoczeniu Dzikowca, Stożka ...

148 m² 4 pokoje

Domy

Facebook
Facebook