1.200.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Chcesz zamieszkać w cichym i spokojnym domu, al...
231 m²
5194.81 zł/m²
6 pokoje
1.361.122 zł
NOWOCZESNE, KOMFORTOWE DOMY Z BASENEM, MURCIA, HISZPANIA. BESTATE NIERUCHOMOŚCI oferuje do sprzedaży luksusowy ko...
136 m²
10008.26 zł/m²
3 pokoje
890.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy z niewielkim poddaszem o powierzchni u...
195.4 m²
4554.76 zł/m²
4 pokoje
1.002.132 zł
Nowe Bungalowy w Torre de la Horadada. BESTATE NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż nowe 2- poziomowe bungalowy o powier...
71 m²
14114.54 zł/m²
2 pokoje
1.200.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze nieruchomości Bestate Pabianice Oferuję do sprzedaży nieruchomość poło...
288 m²
4166.67 zł/m²
5 pokoje
1.200.000 zł
Dom jednorodzinny na pięknie zagospodarowanej działce Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomo...
158 m²
7594.94 zł/m²
4 pokoje
1.000.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
Dom w stanie surowym zamkniętym na osiedlu Bugaj BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży nowy dom jedno...
121.33 m²
8241.98 zł/m²
4 pokoje
1.300.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
Wyjątkowa nieruchomość: budynek pod działalność + dom jednorodzinny Nieruchomość idealna na gabinety medycyny estetycz...
246.78 m²
5267.85 zł/m²
5 pokoje
650.000 zł
Mały dom w otoczeniu lasu, cisza i spokój BESTATE nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży podpiwniczony dom o p...
94 m²
6914.89 zł/m²
4 pokoje
580.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
Mały dom 100 m.kw na obrzeżach Pabianic Kupujący zwolniony z podatku PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do...
97.9 m²
5924.41 zł/m²
4 pokoje
2.500 zł
Po remoncie mieszkanie dwupokojowe na Bugaju. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszka...
46 m²
54.35 zł/m²
2 pokoje
1.500 zł
Kawalerka po remoncie na Bugaju, od zaraz. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia kawalerkę o powierzchn...
26 m²
57.69 zł/m²
1 pokoje
1.600 zł
Najem okazjonalny, umowa na minimum rok. Dwupokojowe komfortowe mieszkanie na terenie zamkniętym, wyposażone, z miejs...
52.43 m²
30.52 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
2.000 zł
Nowe mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane, centrum BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu dwupokojowe mieszkanie...
38.7 m²
51.68 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
3.000 zł
Mieszkanie 3-pokojowe w boku z windą, miejsce postojowe, balkon BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu, ...
63.2 m²
47.47 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
1.900 zł
Apartament, winda, balkon, miejsce postojowe BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu dwupokojowe mieszkanie us...
39 m²
48.72 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
2.700 zł
Apartament, winda, balkon, miejsce postojowe BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu trzypokojowe mieszkanie u...
63 m²
42.86 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
530.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Bezczynszowe, po remoncie, teren zamknięty, miej...
83 m²
6385.54 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
1.603.934 zł
BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty w Santa Pola, w pobliżu Alicante, na wybrzeż...
92 m²
17434.08 zł/m²
4 pokoje
1 piętro
1.240.376 zł
BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty w sercu miasta Torrevieja, wybrzeże Costa Blanca...
71 m²
17470.09 zł/m²
3 pokoje
1 piętro