📢

Ogłoszenia

718.563 zł

Nowoczesny apartament 168 000 € Costa Blanca, Orihuela Costa Sypialni 2 Łazienek 2 Pow. 64 m 2 Polecamy

Sprzedaż | Hiszpania

Nowoczesny apartament 168 000 € Costa Blanca, Orihuela Costa Sypialni 2 Łazienek 2 Pow. 64 m 2 Polec...

64.23 m² 11187.34 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

849.000 zł

Nowa niższa cena! Gotowiec inwestycyjny o pow. 66,07 m2 w doskonałej lokalizacji! Miesięczny przychód 5700 zł! Pewna lo

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowa niższa cena! Gotowiec inwestycyjny o pow. 66,07 m2 w doskonałej lokalizacji! Miesięczny przychód 5700 zł! Pewna ...

66.07 m² 12850.01 zł/m² 7 pokoje 4 piętro

Mieszkania

1.114.695 zł

Ta inwestycja to połączenie nowoczesnej architektury i funkcjonalnych układów apartamentów , wykonanych z najwyż

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Ta inwestycja to połączenie nowoczesnej architektury i funkcjonalnych układów apartamentów , w...

82.57 m² 13500 zł/m² 4 pokoje 2 piętro

Mieszkania

784.454 zł

Na sprzedaż w pełni umeblowane studio o pow. 37,35 m2 na inwestycji znajdującej się 15 minut od Dubai Marina - centrum łączącym

Sprzedaż | Zjednoczone Emiraty Arabskie | Dubaj

Na sprzedaż w pełni umeblowane studio o pow. 37,35 m2 na inwestycji znajdującej się 15 minut od Dubai Marina - centrum...

37 m² 21201.46 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

658.050 zł

Apartamenty Wisełka i SPA

Sprzedaż | Śląskie | Wisła

Ta inwestycja to kompleks zlokalizowany w sercu Beskidów - Wiśle. Inwestycja obejmuje 129 Apar...

33.58 m² 19596.49 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

4.000 zł

3 pokoje na wynajem/ piękny widok/ cicha okolica

Wynajem | Małopolskie | Kraków

3 pokoje + balkon z widokiem na Wisłę | Klimatyzacja | Spokojna okolica *Zdjęcia należą do właściciela oferty ...

63 m² 63.49 zł/m² 3 pokoje 5 piętro

Mieszkania

790.000 zł

3 pokoje na Celnej/Stare Podgórze

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

3 OSOBNE POKOJE UL. CELNA - STARE PODGÓRZE Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 M2 zlokalizowane na par...

47 m² 16808.51 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

650.000 zł

Jeleńcz–działka budowlana 13 375 m2

Sprzedaż | Pomorskie

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę w miejscowości Jele...

13375 m²

Działki

533870490

870.000 zł

Piękny dom na wzgórzu! Niwnice! Działka 1300m2

Sprzedaż | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament"Małgorzata Świetłowicz793 775 800Dom z widokiem na wzgórzu - Niwnice, 10 minut od Lwówka Śląsk...

181 m² 6 pokoje

Domy

793775800

470.000 zł

Duże słoneczne mieszkanie, pierwsze piętro

Sprzedaż | Pomorskie

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie na uli...

93.98 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

728713127

2.600 zł

Wyjątkowy Apartament 3 pokojowy w Aura Tower

Wynajem | Kujawsko-pomorskie

Apartament 3 pokojowy w nowoczesnym stylu w Aura Tower. Do wynajęcia stylowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,63...

50.63 m² 3 pokoje 10 piętro

Mieszkania

666167722

6.288 zł

Śródmieście: lokal biurowy 393m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 393m2 na 7 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Sł...

393 m² 7 piętro

Lokale

731321117

199.000 zł

Atrakcyjna działka przy jeziorze z MPZP

Sprzedaż | Wielkopolskie

Atrakcyjna działka nad jeziorem Objęta MPZP- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub usługTylko w naszym biurze...

1548 m²

Działki

573094074

13.000 zł

Gotowe przedszkole, żłobek

Wynajem | Podlaskie | Białystok

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...

270 m²

Lokale

886693886

399.000 zł

Przytulne mieszkanie z duszą -os. Zielone Wzgórza

Sprzedaż | Podlaskie | Białystok

39.6 m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

510535310

2.200 zł

Mieszkanie Os. Bohaterów Września Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, położone na 2

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Mieszkanie Os. Bohaterów Września Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, położone na 2...

56 m² 39.29 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

10.863 zł

Włochy: umeblowany lokal biurowy 639m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.639 m2 w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia.polec...

639 m² 2 piętro

Lokale

731321117

10.863 zł

Włochy: umeblowany lokal biurowy 639m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa- Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.639 m2 w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia.poleca...

639 m² 2 piętro

Lokale

731321117

5.508 zł

Włochy: umeblowany lokal biurowy 324m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 324 m2 w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia.pole...

324 m² 2 piętro

Lokale

731321117

5.355 zł

Włochy: umeblowany lokal biurowy 315m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 315 m2 w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia.pole...

315 m² 2 piętro

Lokale

731321117

Facebook
Facebook