📢

Ogłoszenia

770.000 zł

Mieszkanie blisko parku - Zdunów

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Komfortowe 2 pokoje z balkonem | Gotowe do zamieszkania | Blisko zieleni i świetnej komunikacji Na sprzedaż przyt...

47.53 m² 16200.29 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

99.000 zł

DZIAŁKA Z DOMKIEM CAŁOROCZNYM BYDGOSZCZ .

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Domek całoroczny, działka  300m2, woda całoroczna,                                                Bydgoszcz  Cudna dział...

300 m²

Działki

602619515

450.000 zł

Tylko u nas! Połowa domu, Błonie

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

POŁOWA DOMU, 1. PIĘTRO,BYDGOSZCZ, BŁONIE,OGRÓD 440 mkw.Lokal mieszkalny na 1 piętrze/ połowa domu z osobnym wejściem i w...

100.76 m² 3 pokoje

Domy

602619515

185.000 zł

Domek całoroczny, Myślęcinek ,kanalizacja!!!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Rod Myślęcinek, 400 m2domek murowany całoroczny ,nowy, kanalizacja !Niezwykła oferta nowego domku ,murowany, ocieplony,z...

400 m²

Działki

602619515

68.900 zł

Działka Rod Bydgoszcz prądy domek murowany

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Domek murowany , Bydgoszcz Prądy ,po remoncie, las....Działka ROD Bydgoszcz Prądy,298 m2, las, pola, staw...domek murowa...

298 m²

Działki

602619515

155.000 zł

Rod Myślęcinek, domek murowany kanalizacja woda

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

ROD  MYŚLĘCINEK , DOMEK CAŁOROCZNY, KANALIZACJA , WODA  Działka ,,ROD,, w  bydgoskim Myślęcinku 400 m2 całość ogrodzona ...

400 m²

Działki

602619515

89.900 zł

Działka ROD ,domek do remontu Białe Błota

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Piękna działka w obrębie   Białe Błota,DO REMONTU!!!Działka ,,ROD,, 300 m2 ,domek murowany , podpiwniczonyz tarasem i ba...

300 m²

Działki

602619515

169.000 zł

Działka blisko jeziora ,las, 3300m2

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działka  3300 m2 , blisko jezioro ,las ,Powiat radziejowski, Trojaczek.....cudne miejsce ,działka kształt prostokąt , wy...

3300 m²

Działki

602619515

82.000 zł

działka 1000 m² z WZ w Aleksandrowie Kujawskim

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Aleksandrów Kujawski

Na sprzedaż działka 1003 m² z Warunkami Zabudowy w Aleksandrowie Kujawskim! Marzysz o budowie własnego domu ...

1003 m² 81.75 zł/m²

Działki

733 510 054

45.000 zł

DZIAŁKA ROD NA SPRZEDAŻ WIOSENKA RYBNICA

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową Działkę Rod w Ogrodzie Działkowym "WIOSENKA " we Włocławku ...

294 m² 153.06 zł/m²

Działki

733 510 054

699.000 zł

działka inwestycyjna Lipno z budynkiem

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lipno

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej w centrum Lipna - Arkadia Nieruchomości Opis nieruchomości: Oferujemy...

5953 m² 117.42 zł/m²

Działki

533 510 412

355.000 zł

Arkadia Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę w Lubaniu - idealną inwestycję pod zabudowę mieszkaniową! LINK DO PREZE

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lubanie

Arkadia Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę w Lubaniu - idealną inwestycję pod zabudowę mieszkaniową! LIN...

6427 m² 55.24 zł/m²

Działki

533 510 412

519.000 zł

Duża działka inwestycyjna 2,35 ha

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Kowal

Na sprzedaż - Duża działka inwestycyjna 2,35 ha- teren w trakcie procedur planistycznych Biuro Arkadia Nieruchom...

23519 m² 22.07 zł/m²

Działki

533 510 412

110.000 zł

Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się we własnym domu położonym w sercu natury. Otwierasz okno, a Twoim oczom ukazuje się wi

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Piotrków Kujawski

Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się we własnym domu położonym w sercu natury. Otwierasz okno, a Twoim oczom ukazu...

1000 m² 110 zł/m²

Działki

533 510 412

100.000 zł

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową , położoną w województwie kujawsko-pomorskim ,

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lipno

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową , położoną w województwie kujawsko-p...

9180 m² 10.89 zł/m²

Działki

533 510 412

51.730 zł

Działka budowlana 739 m² Zarzeczewo, gm. Fabianki

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki

Spokojna okolica blisko Włocławka, z szybkim dojazdem do miasta Biuro Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzeda...

739 m² 70 zł/m²

Działki

533 510 412

629.475 zł

Działki budowlane z warunkami zabudowy Zarzeczewo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki

Blisko Włocławka, w okolicy DK67 - spokojna okolica z potencjałem Biuro Arkadia Nieruchomości prezentuje na spr...

8992.5 m² 70 zł/m²

Działki

533 510 412

129.000 zł

Wyjątkowa działka we Włocławku/Zawiśle

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjatkową działkę we Włocławku Zawiśle ul. Podlesie Cisza , natura i...

644 m² 200.31 zł/m²

Działki

533 510 070

220.000 zł

Działka Osiek /Szpetal Górny pow: 2888 m2

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki

Arkadia nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położoną działkę. Nieruchomość znajduje się w niewiel...

2888 m² 76.18 zł/m²

Działki

533 510 070

69.000 zł

Działki Swiątkowice , Gmina Baruchowo 1000 m2

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Baruchowo

Arkadia Nieruchomości prezentuje wyjątkowe działki w Swiątkowicach Gmina Baruchowo - idealne pod pod zabudowę mieszk...

1000 m² 69 zł/m²

Działki

533 510 070

Facebook
Facebook