📢

Ogłoszenia

650.000 zł

Atrakcyjna działka budowlana w Libertowie.

Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5 arów , położona w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej s...

500 m² 1300 zł/m²

Działki

650.000 zł

Atrakcyjna działka budowlana w Libertowie.

Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany

500 m² 1300 zł/m²

Działki

435.000 zł

Wyjątkowa działka budowlana w zielonym Cholerzynie

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

* zdjęcia należą do właściciela oferty Wyjątkowa działka budowlana w zielonym sercu Cholerzyna - blisk...

850 m² 511.76 zł/m²

Działki

420.000 zł

Wyjątkowa działka budowlana blisko Krakowa

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

* zdjęcia należą do właściciela oferty Wyjątkowa działka budowlana w zielonym sercu Cholerzyna - blisko Kr...

800 m² 525 zł/m²

Działki

3.300.000 zł

Działka inwestycyjna 1,3 ha, mpzp bliźniaki, media

Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany

DZIAŁKA INWESTYCYJNA 1,3 HA - WŁOSAŃ - POD KRAKOWEM - POŁUDNIOWA STRONA - 6MU2 - ZABUDOWA BLIŹNIACZA LOKALIZA...

13500 m² 244.44 zł/m²

Działki

790.000 zł

Widokowa działka w Beskidzie Wyspowym

Sprzedaż | Małopolskie | Laskowa

Na sprzedaż piękna, widokowa działka w Beskidzie Wyspowym, w miejscowości Kamionka Mała w gminie Laskowa. Prezent...

13000 m² 60.77 zł/m²

Działki

900.000 zł

Widokowa działka z projektem w Sławkowicach!

Sprzedaż | Małopolskie | Sławkowice

Widokowa działka w Sławkowicach z indywidualnym projektem oraz pozwoleniem na budowę. Określone w Miejscowym Planie Z...

4007 m² 224.61 zł/m²

Działki

8.200 zł

Dom blisko natury | Jak nowy | Wyposażony | Kraków

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia wspaniały dom w cichej i spokojnej okolicy na terenie Krakowa, jedynie 8 kilo...

204 m² 40.2 zł/m² 5 pokoje

Domy

2.288.000 zł

Idealny dom na pięknej działce tuż pod Krakowem

Sprzedaż | Małopolskie | Zielonki

Piękny i gotowy do zamieszkania dom tuż pod Krakowem w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. To idealne miejsce dla...

202 m² 11326.73 zł/m² 5 pokoje

Domy

779.000 zł

DOM Z OGRODEM W CENIE MIESZKANIE - MOGILANY

Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany

DOM Z OGRODEM W CENIE MIESZKANIA ! ATRAKCYJNA CENA - MOGILANY, TYLKO 15 MINUT OD KRAKOWA Świetna propozycja zaró...

300 m² 2596.67 zł/m² 8 pokoje

Domy

969.000 zł

Dom, Przeginia Narodowa, Liszki, Czernichów

Sprzedaż | Małopolskie | Czernichów

*zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesny domu w Przeginii Narodowej, tuż obok miejscowości Li...

128 m² 7570.31 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.150.000 zł

Dom 121m2, Michałowice, Działka 5 arów, ul. Komora

Sprzedaż | Małopolskie | Michałowice

Do sprzedania dom 121m2 w Michałowicach w rejonie ulicy Komora. Działka 502m2. Oferowana nieruchomość jest na zam...

121.1 m² 9496.28 zł/m² 4 pokoje

Domy

995.000 zł

BLIŹNIAK PREMIUM z działką, pod lasem - ZABIERZÓW

Sprzedaż | Małopolskie | Zabierzów

*zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. - podwyższon...

108.7 m² 9153.63 zł/m² 5 pokoje

Domy

2.500.000 zł

Dom z częścią usługową – Swoszowice, 11 arów

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

OFERTA SPRZEDAŻY - DOM Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM W KRAKOWIE - SWOSZOWICE Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy pr...

394 m² 6345.18 zł/m² 8 pokoje

Domy

1.508.000 zł

Dom z dużą działką budowlaną k. Niepołomic

Sprzedaż | Małopolskie | Kłaj

DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ BUDOWLANĄ | 64 ARY | MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU I ZABUDOWY | DROGA DOJAZDOWA Z przyjemnością...

219 m² 6885.84 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.100.000 zł

Zamieszkaj na Bielanach. Idealna inwestycja.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Do sprzedaży wolnostojący dom położony w cichej okolicy - na krakowskich Bielanach. Rozkład pomieszczeń: - piwnica ...

181.5 m² 6060.61 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.480.000 zł

Nowoczesny dom z ogrodem Igołomia Kraków

Sprzedaż | Małopolskie | Igołomia

Nowoczesny dom premium, 180 m², 2018 r. dwa garaże, poddasze 90 m² , Igołomia - Kraków Dom który łączy pr...

180 m² 8222.22 zł/m² 5 pokoje

Domy

4.980.000 zł

Przestronny dom z widokową działką przy lesie Wolskim - Kraków Zwierzyniec Nieruchomość w prestiżowej lokalizacji:

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Przestronny dom z widokową działką przy lesie Wolskim - Kraków Zwierzyniec Nieruchomość w prestiżowej lokalizacji...

400 m² 12450 zł/m² 7 pokoje

Domy

1.299.000 zł

dom dla rodziny, Michałowice, Pielgrzymowice

Sprzedaż | Małopolskie | Pielgrzymowice

Dom w Pielgrzymowicach (Michałowice/ Łuczyce/Zielonki), w dobrze skomunikowanej okolicy, z łatwym dojazdem do Krakow...

181.2 m² 7168.87 zł/m² 6 pokoje

Domy

2.550.000 zł

Dom premium 900m od Rynku - Niepołomice

Sprzedaż | Małopolskie | Niepołomice

Piękny dom blisko Rynku w Niepołomicach Wysoki standard | Doskonała lokalizacja | 900 m od rynku Na sprzedaż wy...

282 m² 9042.55 zł/m² 5 pokoje

Domy

Facebook
Facebook