995.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Nowoczesny apartament w sercu Krakowa - 29. Aleja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu zl...
46.5 m²
21397.85 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
950.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
* zdjęcia nalezą do właściciela mieszkania 3 - pokojowe mieszkanie z Dwoma balkonami Na sprzedaż funkcjonalne,...
52 m²
18269.23 zł/m²
3 pokoje
3 piętro
529.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
STARE MIASTO - KAWALERKA - MIESZKANIE 1 POKOJOWE - UL. PIŁSUDSKIEGO 5 MINUT SPACEREM OD RYNKU GŁÓWNEGO! ...
21.5 m²
24604.65 zł/m²
1 pokoje
4 piętro
919.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Na sprzedaż wyjątkowy apartament na zielonym osiedlu, w centrum Starego Podgórza Z prawdziwą przyjemnością pre...
51.17 m²
17959.74 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
763.240 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Mieszkanie ze znakomitym potencjałem inwestycyjnym w idealnej lokalizacji, serdecznie zachęcam do zapoznania się z tą...
46.55 m²
16396.13 zł/m²
3 pokoje
1.400.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
* zdjęcia należą do właściciela mieszkania 80m2 w prestiżowej lokalizacji - Ul.Dunin Wąsowicza / Kraków / Kamienica /...
80 m²
17500 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
779.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 65,07m2 na osiedlu Piastów dzielnica Mistrzejowice. Lokalizacja: Na osiedlu z...
65.07 m²
11971.72 zł/m²
3 pokoje
6 piętro
520.000 zł
Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni około 85 m², położone na trzecim piętrze w nowym budownict...
84.9 m²
2 pokoje
3 piętro
513383006
310.000 zł
Mieszkanie po kapitalnym remoncie w Chojnicach! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w ChojnicachP...
43.4 m²
2 pokoje
3 piętro
728756637
849.000 zł
Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie
Ten Dom to wyjątkowa propozycja dla osób przedsiębiorczych, rodzin wielopokoleniowych lub inwestorów szukających miejsca...
322.87 m²
3 pokoje
510789934
4.500 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Wtelno
Do wynajęcia loftowe mieszkanie 160 m² + biura 250 m² + hala 900 m² | blisko Bydgoszczy Do wynajęcia przestronne, n...
160 m²
28.13 zł/m²
5 pokoje
1 piętro
523290390
415.000 zł
Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...
51.3 m²
2 pokoje
2 piętro
787080805
1.020 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.17 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, ...
17 m²
3 piętro
731321117
1.686 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 23,15 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Połud...
23.15 m²
2 piętro
731321117
24.263 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Do wynajęcia: lokal magazynowo- produkcyjny o pow.679,99 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu maga...
679.99 m²
731321117
17.979 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.599,30m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biur...
599.3 m²
731321117
6.590 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.193,85 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w ok...
193.85 m²
731321117
13.088 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 409 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biuro...
409 m²
731321117
4.579 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.127,20 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w ok...
127.2 m²