1.068.862 zł
BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty typu loft w centrum Alicante, Hiszpania. No...
64 m²
16700.97 zł/m²
1 pokoje
2 piętro
2.266.894 zł
BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty tuż przy plaży, Benidorm, Alicante, Hiszpania. ...
80 m²
28336.18 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
240.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Przestronna, widna, kawalerka na osiedlu Piaski. ...
31.4 m²
7643.31 zł/m²
1 pokoje
4 piętro
1.501.283 zł
BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty na obrzeżach Malagi, wybrzeże Costa Blanca, H...
73 m²
20565.52 zł/m²
3 pokoje
1.689.478 zł
BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty w południowej Hiszpanii, tuż nad morzem Śródzi...
89 m²
18982.9 zł/m²
3 pokoje
5 piętro
1.518.391 zł
BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty Malaga, Hiszpania. Bestate Nieruchomości ofe...
92.32 m²
16447.05 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
775.000 zł
Trzypokojowe, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, Łódź, Olechów. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biur...
70.74 m²
10955.61 zł/m²
3 pokoje
3 piętro
257.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
M3 w kamienicy, łazienka po remoncie, duży zamknięty parking. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży d...
59.77 m²
4299.82 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
145.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
Bezczynszowa kawalerka z potencjałem w kameralnej prywatnej kamienicy w Centrum Pabianic. Oferta na wyłączność, dostę...
40.3 m²
3598.01 zł/m²
1 pokoje
1 piętro
339.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. 3 pokojowe w Centrum, 2 loggie, do remontu. BE...
59.6 m²
5687.92 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
240.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
Bezczynszowe, przestronne mieszkanie w kameralnej prywatnej kamienicy z dużym potencjałem, w cenie garaż murowany. Ofe...
60.92 m²
3939.59 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
329.000 zł
Samodzielny lokal mieszkalny w kameralnym domu dwulokalowym, z działką i ogródkiem. Oferta na wyłączność dostępna tyl...
68.18 m²
4825.46 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
199.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
Jasne, zadbane, przytulne o funkcjonalnym układzie. Oferta na wyłączność, dostępne tylko w biurze Bestate. BESTATE ...
40.34 m²
4933.07 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
369.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
Lokal mieszkalny w Centrum miasta w nowym bloku, idealny pod usługi, lub do zamieszkania, z garażem w budynku. Oferta...
62.5 m²
5904 zł/m²
2 pokoje
175.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Prezentujemy mieszkanie o ogromnym potencjale ar...
38.3 m²
4569.19 zł/m²
1 pokoje
1 piętro
360.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
Bezczynszowe, 3 pokoje, I piętro BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powier...
77.38 m²
4652.36 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
266.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
M-2 z dwoma balkonami, do własnej aranżacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchom...
42.97 m²
6190.37 zł/m²
1 pokoje
3 piętro
559.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
Mieszkanie 130 m.kw, zadbana kamienica, dogodna lokalizacja BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży czt...
130 m²
4300 zł/m²
4 pokoje
3 piętro
125.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
Kawalerka gotowa do zamieszkania BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 21,90 ...
21.9 m²
5707.76 zł/m²
1 pokoje
1 piętro
355.971 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice
PROMOCJA !!! Przy zakupie mieszkania do końca maja miejsce postojowe GRATIS!!! M-3 w stanie deweloperskim z balkonem,...
46.18 m²
7708.34 zł/m²
2 pokoje
3 piętro