📢

Ogłoszenia

235.000 zł

OBNIŻKA CENY!!! Biery - działki budowlane z mediami i dostępem do drogi gminnej. Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowl

Sprzedaż | Śląskie | Jasienica

OBNIŻKA CENY!!! Biery - działki budowlane z mediami i dostępem do drogi gminnej. Na sprzedaż dwie atrakcyjne działk...

810 m² 290.12 zł/m²

Działki

449.000 zł

Widokowa pod dom lub inwestycję - działka blisko Szczyrku!!! Idealna oferta, jeśli szukasz przestronnej działki otoczonej pr

Sprzedaż | Śląskie | Buczkowice

Widokowa pod dom lub inwestycję - działka blisko Szczyrku!!! Idealna oferta, jeśli szukasz przestronnej działki ot...

5602 m² 80.15 zł/m²

Działki

940.547 zł

Hiszpania, słońce, plaża, błękit morza, a do tego własna willa, która może przynieść zwrot na poziomie 6-10% rocznie. Z

Sprzedaż | Hiszpania

Hiszpania, słońce, plaża, błękit morza, a do tego własna willa, która może przynieść zwrot na poziomie 6-10% rocznie...

160 m² 5878.42 zł/m² 2 pokoje

Domy

2.289.000 zł

Luksusowa rezydencja położona w najbardziej pożądanej części Bielska-Białej, przy ulicy Łowieckiej - pogranicze Kamienicy i Wap

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Luksusowa rezydencja położona w najbardziej pożądanej części Bielska-Białej, przy ulicy Łowieckiej - pogranicze Kamien...

172.4 m² 13277.26 zł/m² 5 pokoje

Domy

3.143.713 zł

Już dziś spełnij swoje marzenie o pięknej willi w słonecznej Hiszpanii na najpiękniejszym wybrzeżu Costa Blanca! Nowoczesna wil

Sprzedaż | Hiszpania

Już dziś spełnij swoje marzenie o pięknej willi w słonecznej Hiszpanii na najpiękniejszym wybrzeżu Costa Blanca! N...

384 m² 8186.75 zł/m² 3 pokoje

Domy

1.624.893 zł

Piękna willa na sprzedaż w Benidorm w Hiszpanii

Sprzedaż | Hiszpania

Hiszpania , słońce, plaża, błękit morza, a do tego własne mieszkanie jako inwestycja, które może przynieść zwrot na ...

210 m² 7737.59 zł/m² 3 pokoje

Domy

1.790.000 zł

WILLA SIBILA - TWOJA OAZA LUKSUSU NAD MORZEM Zaledwie 300 metrów od malowniczej plaży Cala Portitxol w prestiżowej u

Sprzedaż | Hiszpania

WILLA SIBILA - TWOJA OAZA LUKSUSU NAD MORZEM Zaledwie 300 metrów od malowniczej plaży Cala Portitxol w prestiżowe...

276.22 m² 6480.34 zł/m² 4 pokoje

Domy

7.654.650 zł

Luksusowa willa Indigo w Cumbre del Sol Ta nowoczesna i luksusowa willa oferuje wspaniałe widoki na morze i góry w ek

Sprzedaż | Hiszpania

Luksusowa willa Indigo w Cumbre del Sol Ta nowoczesna i luksusowa willa oferuje wspaniałe widoki na morze i góry w ...

425 m² 18010.94 zł/m² 3 pokoje

Domy

1.297.000 zł

Ustroń | Dom wolnostojący | 328 m² | 11 pokoi | działka 758 m² PODSTAWOWE PARAMETRY Powierzchnia użytkowa: ok.

Sprzedaż | Śląskie | Ustroń

Ustroń | Dom wolnostojący | 328 m² | 11 pokoi | działka 758 m² PODSTAWOWE PARAMETRY Powierzchnia użytkowa: ok. 3...

328 m² 3954.27 zł/m² 11 pokoje

Domy

440.040 zł

OFERTA NA BUDOWĘ DOMU PREFABRYKOWANEGO Z KERAMZYTU na działce u klienta Obszar działania: Bielsko-Biała + 60 km D

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

OFERTA NA BUDOWĘ DOMU PREFABRYKOWANEGO Z KERAMZYTU na działce u klienta Obszar działania: Bielsko-Biała ...

97.07 m² 4533.22 zł/m² 4 pokoje

Domy

3.000 zł

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie (2 pokoje + salon) w doskonałej lokalizacji w Bystrej, idealne dla osób ceniących aktyw

Wynajem | Śląskie | Wilkowice

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie (2 pokoje + salon) w doskonałej lokalizacji w Bystrej, idealne dla osób ceniących akt...

59 m² 50.85 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

1.350.000 zł

Kameralna i nowoczesna zabudowa domów jednorodzinnych o powierzchni użytkowej 119 m2 z optymalnie zaaranżowanym przez ar

Sprzedaż | Śląskie | Jaworze

Kameralna i nowoczesna zabudowa domów jednorodzinnych o powierzchni użytkowej 119 m2 z optymalnie zaaranżowanym przez ...

120 m² 11250 zł/m² 5 pokoje

Domy

5.500 zł

Przestronny, trzypokojowy apartament o pow. ponad 100 m2 z balkonem i 38 m tarasem z bajecznym widokiem na góry w doskon

Wynajem | Śląskie | Wilkowice

Przestronny, trzypokojowy apartament o pow. ponad 100 m2 z balkonem i 38 m tarasem z bajecznym widokiem na góry ...

102 m² 53.92 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

1.600 zł

Mieszkanie na wynajem - 34 m² | 1 sypialnia + salon z aneksem | Parking w cenie Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o p

Wynajem | Śląskie | Buczkowice

Mieszkanie na wynajem - 34 m² | 1 sypialnia + salon z aneksem | Parking w cenie Do wynajęcia komfortowe mieszkani...

34 m² 47.06 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.900 zł

MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA SKRZYCZNE - BUCZKOWICE/SZCZYRK Do wynajęcia wyjątkowy, po generalnym remoncie apartament na wysokim

Wynajem | Śląskie | Buczkowice

MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA SKRZYCZNE - BUCZKOWICE/SZCZYRK Do wynajęcia wyjątkowy, po generalnym remoncie apartament n...

59 m² 49.15 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

2.600 zł

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Bystrej, idealne dla osób ceniących aktywny styl życia i bli

Wynajem | Śląskie | Wilkowice

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Bystrej, idealne dla osób ceniących aktywny styl życia i b...

47 m² 55.32 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

2.300 zł

Apartament na wynajem w otoczeniu gór!

Wynajem | Śląskie | Wilkowice

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie (sypialnia + salon) w doskonałej lokalizacji w Bystrej, idealne dla osób ceniących ak...

42 m² 54.76 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

3.000 zł

Nowoczesne mieszkanie z antresolą na wynajem długoterminowy - Szczyrk. Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania o powi

Wynajem | Śląskie | Szczyrk

Nowoczesne mieszkanie z antresolą na wynajem długoterminowy - Szczyrk. Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszka...

58 m² 51.72 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

2.100 zł

Na wynajem pięknie urządzony, z widokiem na las apartament 2-pokojowy pod Szyndzielnią. Doskonała lokalizacja czyni ofertę idea

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

Na wynajem pięknie urządzony, z widokiem na las apartament 2-pokojowy pod Szyndzielnią. Doskonała lokalizacja czyni of...

37 m² 56.76 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

477.972 zł

Mieszkanie na zboczu wzgórza w Bielsku-Białej!

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Ta inwestycja to nowoczesne przedsięwzięcie deweloperskie usytuowane na zboczu wzgórza Trzy Lipki. Inwestycja zakład...

46.86 m² 10200 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook